Алергична реакция от кисело мляко?

  • 879
  • 6
Снощи дадох на Калина 2-3 лъжички кисело мляко "Елена" 3,6% /до сега е яла само 2%/ и след около 1/2 час по едната й бузка се появиха няколко ситни червени пъпчици, които тази сутрин бяха изчезнали.
Възможно ли е това да е алергична реакция заради по-високата масленост на млякото?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Според мен, ако изобщо е било алергична реакция, по-скоро може да е било заради някоя добавка - не знам, в "Елена" слагат ли консерванти и т.п.? Не мисля, че е възможно да е от маслеността. А и досега ако е яла мляко, подозирам, че пъпчиците са били нещо съвсем независимо. Дано е било случайно и нямате проблеми!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Не.
Виж целия пост
# 3
Кратко и ясно!  Joy
Виж целия пост
# 4
На сина ми съм даваладосега само веднъж кисело мляко-2 лъжички.Получи страхотен обрив по бузките,който премина някъде след 4 дни.Беше на 8,5 месеца.
Виж целия пост
# 5
Не! Не се притеснявай! Помисли да не си претоплила детето.
При алергия петната/пъпките не отшумяват толкова бързо. Успокой се!!! Hug Имам дете с алергия АБКМ и ога да те уверя, че при вас не е алергична реакция. Ако пак се появят, снимай ги и ми прати снимка. Peace
Виж целия пост
# 6
Не! Не се притеснявай! Помисли да не си претоплила детето.
При алергия петната/пъпките не отшумяват толкова бързо. Успокой се!!! Hug Имам дете с алергия АБКМ и ога да те уверя, че при вас не е алергична реакция. Ако пак се появят, снимай ги и ми прати снимка. Peace
Благодаря!   bouquet
Не е претопляне, защото я сложих да спи по едно тънко боди и летен чувал, пък и както казах - появи се половин час, след като си легна - не е имала време да се загрее до такава степен...
Както и да е - надявам се да не се появяват повече!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия