секса след раждането...

  • 931
  • 17
 Мили мами, много ми е интересно дали сте разредили секса като мен след като родихте? newsm78 Имам чувството, че само при нас е така. Ще се радвам ако споделите.
Виж целия пост
# 1
След първото раждане нещата бяха много зле, нямах никакво желание около 1 г , но след това всичко си дойде на място Peace.Сега след второто секса е много по-хубав , все едно се преоткрихме .Всичко ще се нареди   bouquet
Виж целия пост
# 2
И ние така след раждането нещо нямаме ищах Simple Smile
Вече 2ри месец.
Дали ще се оправят нещата.?
Пък и покрай бебето се уморяваме...колики,плач,дондуркане...до към 1 часа. Sad
Може би като минат коликите и стане по-спокоен... Wink
Е,пробвахме 1път... Sick
Виж целия пост
# 3
Скоро имаше подобна тема...  Crazy
Виж целия пост
# 4
уф какво да ти кажа -още на 7-мия ден след секциото бях с конците даже  Embarassed сякаш мъжо има по-голямо желание сега  Crazy
Виж целия пост
# 5
Пак е хубав, но аз нямам мерак Confused
Виж целия пост
# 6
Първия път около 4 месеца не ми се и помисляше за това,но втория ела ме виж,отрано врънках на моя а той не та не било много рано Laughing
Пази си ме човека какво да се прави Blush
Виж целия пост
# 7
И мен този въпрос много ме вълнува.... аз вече доста напреднала бременна... и желание имам ... н бясно но все пак на няколко дни се сещам. Чудя се как ще е след раждането и колко време добре да не правим, а и за предпазните мерки се чудя. Презерватив съм забравила какво е от 1-2 години насам и сега ще ми е много странно...
Виж целия пост
# 8
По-рядко е, но не е заради липса на желание, просто грижите са доста, поуморени сме, нормално е. Не се коси. След някой друг месец ще се оправят нещата - като си свикнете с новия начин на живот и бебо поспива повечко, ще имате повече време един за друг.
Виж целия пост
# 9
Милички , не се притеснявайте. Независимо дали сте бременни или вече-не , правете си секс щом имате желание. През цялата си бременност не съм отказвала на мъжо и след като родих- пак не му отказвах...Не е толкова фатално - стига да ти е готино...
Виж целия пост
# 10
Милички , не се притеснявайте. Независимо дали сте бременни или вече-не , правете си секс щом имате желание. През цялата си бременност не съм отказвала на мъжо и след като родих- пак не му отказвах...Не е толкова фатално - стига да ти е готино...
Peace
Виж целия пост
# 11
Няма как да не сме го поразредили. Но не, защото ни липсва желание - даже напротив. Мъжът ми често пътува...преди и аз с него, но сега с малката няма как. Освен това грижите за малката са доста (не само при нас, де). Peace
Виж целия пост
# 12
Желанието ми беше изчезнало за няколко месеца след раждането. После се появи, ама мъжо почна да ме ядосва и да го държа на сухо  ooooh! (тъпа идея...) Сега малкия така ме уморява, че чакам с нетърпение да се гушнем и да ми направят отпускащ масаааааж , после еротичен  Mr. Green Е, понякога направо заспивам или нямам сили.. н оза последното пак се намира начина  Wink Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Да-по-рядко се случва и при нас след раждането.Но не поради липса на желание,а заради преумората и недоспиването покрай грижите за бебето.
Виж целия пост
# 14
Лохии и веднага след това - отвратително продължителен мензис... Е, улучихме един момент на по-слаб теч, ама... той се притеснява да не ми стане нещо. А желание имаме и двамата... Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия