Жени много, Майка една!

  • 2 684
  • 28
 #Cussing outНе искам да дразня никой,но тази философия е на път да ме разведе.Помагайте ,защото съм на предела! Praynig
Виж целия пост
# 1
Как да помогнем? newsm78
Освен да ни предоставиш мъжа си
да го минем на моряшки бой... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Бъди по-конкретна, не разбрах проблематиката.
Виж целия пост
# 3
Ако напишеш конкретно каква помощ ти трябва, може и да се отзове някой. Да те отървем от свекървата или да налеем малко мозък на мъжа ти?
П.ПИзпреварихте ме.
Виж целия пост
# 4
Ми то и мъже много.....   newsm78
Виж целия пост
# 5
  Joy
Виж целия пост
# 6
Че какво й е на философията? Тя не се възпитава за един ден или два. Явно мъжът ти винаги е мислел така.

Ти сега ли го забеляза или сега започна да ти пречи?

Защо точно ще се развеждаш:
 - защото си на второ място след майка му във всички случаи
 - защото не можеш да преглътнеш, че понякога синовете обръщат внимание на майките си (за нас свекърви, за тях майки)
 - защото не искаш семейството ти да сте ти, той и майка му
 - защото смяташ, че като човек се задоми, трябва да преустанови всички контакти с родителите си
или нещо друго?

Сама по себе си философията си е много точна. Конкретното й приложението май не ти пасва.
Виж целия пост
# 7
Ми.........реално е прав човека, сега майката си е една, както и бащата и както жени много, така и мъже много.
Не знам при вас как са нещата, но никога не съм очаквала мъжът ми да се "разделя" между мен и майка си, или да взима решение коя ще "слуша". За мен е важно всичко да се прави с мисъл за семейството и да отстояваме позициите си заедно, като семейство. Но въпросът аз или тя не седи. Може би, ако свекърва ми не беше такъв прекрасен човек нямаше да мисля така, но и самата аз никога не съм подхождала към нея, като към конкуренция и да и доказвам как сега синчето и само мен ще слуша и т.н. По мое мнение подобен род битки не са в полза на съпругата, освен, ако самата свекърва не пожелае обратното.

И си мисля, Thinking ако аз някога имам син.......сигурно много ще ме боли да се кара със съпругата си заради мен........не искам такова нещо, нека си се обичат младите, дето се вика.

А, сетих се и друго. Ако не живеете в една къща, не би трябвало да си слагаш на сърце подобни прояви. Важно е семейството да е отделно, като такова, без външни намеси.
Виж целия пост
# 8
Това, че майката е една, аз го казвам на моя. Защото той хич не се разбира с неговата майка, а на мен ми е много приятна.
Виж целия пост
# 9
И в крайна сметка не разбрах какъв точно и е проблема на kokona_mona  newsm78
Виж целия пост
# 10
И в крайна сметка не разбрах какъв точно и е проблема на kokona_mona  newsm78
Май, мъжът й иска да се развежда с нея, заради майка си. Или предпочита майка си пред нея, и на нея й писва, та иска да се развежда..  newsm78
Виж целия пост
# 11
Един мой познат разсъждава по същия начин ... Rolling Eyes
Много е странно за мъж на 30 г.  #Crazy
Според мен тези мъже никога не могат да се променят, защото за тях наистина мама е една и е по-важна от всичко друго

Дано при тебе нещата да се оправят. Той ти го каза по какъв повод?
Виж целия пост
# 12
Е, като е една майката да се дръша за полата и. Де е тръгнал уй да вади, семейство да прави?
Пусто, да имаше кой да ни ги казва тия работи на младини, преди сватбата, друго щеше да е, ама на.
Виж целия пост
# 13
То кат се ожениш и жената става една...
Моят също много много не се разбира с мама, ама пък аз не искам моя син да гледа от него. Колко съм егоистично настроена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ми мама кат си отиде, к'во става. На стари години, коя ще го иска newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия