chicco CT 0.5

  • 664
  • 5
   Моля Ви момичета ако имате отзиви от личен опит с тази количка дайте мнение хубава ли е. Най вече колко легнала може да става защото не ми става ясно.и изобщо каквото се сетите.Благодаря!!!!
  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=2374
Виж целия пост
# 1
никой ли няма мнение за тази количка  Rolling Eyes Сегашната вече ми натежа и искам да я сменя като поотрасне още малко сина ми.Ще я ползвам зимата и този модел си има чувалче,а после и лятото.добър ли е избора или не
Виж целия пост
# 2
Аз имах такава количка. Вече ходим самостоятелно Simple Smile и я подарих на една приятелка. Лично на мен това ми е любимата количка (преди това бях с трио). Изключително удобна е. Има няколко положения на гръбчето, зимно чувалче (поне моята имаше), дъждобран (който никога не ползвах) и джоб на гърба. Много маневрена и лека за бутане - дръжките са супер удобни. Предполагам че има и други удобни и хубави леки колички, но съм сигурна, че няма да съжаляваш за тази.
Виж целия пост
# 3
нямам наблюения върху тази, но не бих си взела пак "Тип чедърче", вярно е че заема по малко място, но пък винаги трябва да я буташ с две ръце - едно кафенце не можеш де изпиеш в движение
Виж целия пост
# 4
Защо не погледнеш на Инглезина Трипа хем е за по- малко пари хем е по- лек и по- удобен има по- добро легнало положение и е доста красива. Успех
Виж целия пост
# 5
Най-удобните леки колички (за деца над 9 м.) са тип "чадър". Целта е максимална лекота и удобство за родителя. Има колички за по-големи деца с 1 дръжка, но те не са толкова леки. За мен не е толкова важно да пия кафе, докато бутам количката.   Почти всички марки предлагат леки колички тип "чадър". Доколкото ми е известно Макларън са лидери в този сегмент, но са малко по-скъпи. Premaman също предлагат добри модели на добри цени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия