Пълно автокаско - къде?

  • 1 247
  • 7
Имам пълно автокаско към Армеец. Тази година не ми върви. Наложи се да търся помоща им поради удряния на паркинг, а вчера и катастрофирах. Полицата ми изтича на 21 септ.2007г. Винаги ползвам техния сервиз за отстраняване на повредите.  Вчера ми казаха , че сега ще се наложи самоучастие?  Нямой ще ми обясни ли , какво значи това Защо самоучастие? Нали е пълно автокаско?
Виж целия пост
# 1
Аз също съм застрахована там. И катастрофирах май месец. Колата ми е застрахована за 5000 лв. Щетата ми беше за половината стойност - 2500лв. И оттук нататък колата ми се оценява за 2500лв, тай като след изплащането на обезщетението, се е намалила стойността, която ми покрива щетите. При следваща евентуална катастрофа - колата ми ако има 50% щети/както първата/, ще ми изплатят само 1250лв, което е половината от оценката.
Аз постъпих така- оправих си колата, и след това си дозастраховах колата - още около 150лв /което е половината от годишната застраховка/.Така колата ми е оценена за цялата и стойност.
Май стана дълго и неясно, дано да помогна.....
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересува пълно каско - къде?
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам автокаското е пълно до достигане на застрахователната стойност на колата. Ако си я застраховала за 3000 лв и след Х брой ремонти си изконсумирала примерно 2600 лв., а новият ти ремонт е да речем 800 лв., то ще ти се наложи да финансираш мероприятието с 400 лв. (горницата над тавана на застраховката ти).
Виж целия пост
# 4
ей тези застрахователи...
Гладни няма да ходят  Close
Виж целия пост
# 5
Сега "Дженерали застраховане" излезнаха с нови тарифни числа, които са много изгодни. Застраховахме доста клиенти до сега, но за късмет още не са имали щета и за това не мога да кажа как плащат. Но като цяло чувам добри отзиви за тях. Това е бившата ЗК "Орел", която в момента е собственост на австрийци.
Виж целия пост
# 6
Армееца имат доста по-ясни правила от Generali, тия са егати мУшениците, а и с какъв конкурс са си избирали служителите не знам, но и в 2-та офиса, където съм влизала ме третираха не като клиент, а като човек, който им нарушава спокойствието..малко като в соца
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички и най вече на marieta82. Този отговор отговаря на моието състояние. Аз също имах щети преди това, но не съм се дозастаховала от незнание. Би било редно някой да ми каже. Така че сега ще доплащам ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия