Писна ми!!! Не мога да намеря едно клипче! Help!

  • 588
  • 9
Моля някой да ми помогне, защото аз вече откачам и приличам на зомби!! Преди 2 години, т.е. 2005г се навършваха 200г от рождението на Ханс кристиян Андерсен и по този повод имаше чествания и по канал 1 бяха излъчили много хубав спектакъл "Once Upon A Time", в него различни певци и артисти представяха, в кратки филмчета, някои от най-известните му приказки. Най ме впечатли изпълнението на Жан-Мишел Жар за приказката "Сянката".много се надявам някой да знае откъде мога да изтегля или този откъс, или целия концерт Praynig Praynigкъде ли не търсих!!Никъде не намерих!! Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Пуснах ти един линк на ли4ни, дано  е това, което тарси6.
Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Погледни в DC++ или Emule Peace Успех
Виж целия пост
# 3
Мерси   miragh,това е което търсих. Ако някой друг се заинтересува ще препратя линка на лични Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Дайте го тук линка де. Каква е тази потайност. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
 ooooh!Моля някой да ми напише как се пуска линк! JoyНе се смейте ,а помогнете! EmbarassedЩе чакам! newsm78
Виж целия пост
# 6
Jean MIchel Jarre - The Shadow - HCA Once upon a time - 2-4-2005 1-ви линк

Jean MIchel Jarre - The Shadow - HCA Once upon a time - 2-4-2005 2-ри линк
Виж целия пост
# 7
 
   АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 8

   АЗ СЪМ ДРУГ,ПИТАЩ ПО ПРИНЦИП КАК СЕ ПУСКА ЛИНК,А НЕ ОПРЕДЕЛЕН ЛИНК.????? ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЧАКАМ #Crazy newsm78

Виж тук
Виж целия пост
# 9
 :party  mishelle ,голямо добро направи,благодаря!Ако си именячка  - да си жива и здрава,ако не ПАК !Здраве и  късмет.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия