Спрей за блестяща коса?

  • 6 373
  • 33
Има ли такова чудо или няма?

Повечето реклами обещават ли обещават, с продуктите нищо не вършат!
Виж целия пост
# 1
Има един продукт на Лореал - розов.
Но се спрях да си го взема, защото е консистенция като сънсилка (кремообразно). А на мен ми се струва, че много бързо ми се цапа косата.
Иначе ми го препоръчаха.
Виж целия пост
# 2
Има спрейове с брокат , ако такъв ефект на блясък търсиш , а ако искаш лъскава коса , при мен отлична работа вършат кристалите за коса , но не трябва да се прекалява с количеството тъй като омазняват доста косата !
Виж целия пост
# 3
Пробвала съм какво ли не и ако косата не е в добра форма нищо не може да помогне. Много зависи от косата ти . Ако е здрава и блести по принцип ти е нужно сьвсем малко, примерно кристали за коса или какьвто и да е продукт. Ако косата е увредена трябва да започнеш от шампоана-тоест трябва да имаш пьлна серия(маска, балсам, баслам без измиване, масла), за да стане льскава. Аз лично не ползвам кристали за коса, защото никога не мога да улуча правилното количество. Продукт, който наистина прави косата бляскава е шампаньт на Рене Фуртерер за бляскав аи обемна коса(, НО косата се омазнява само за 1 или 2 дена).
Виж целия пост
# 4
Има такъв спрей на AVON,който прави косата невероятно блестяща,като от рекламите.Но май вече не го предлагат в каталозите,или поне аз не съм го виждала.
Виж целия пост
# 5
Имам, на JALYD. Косата става перфектна като я напръскам, но ефекта трае 10 минути. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Доколкото помня имаше такъв спрей на Seri. Фризьорката ми ме беше напръскала веднъж с него, сякаш по-гладка ми изглеждаше косата.
Виж целия пост
# 7
И мойте колежки в салона използват спрея за блясък на Seri. Има ефект, но според мен такъв тип продукти, които се нанасят по цялата дължина на косъма (не само на краищата), омазняват косата по-бързо. Аз лично ги избягвам - само маска с отмиване и кристали.
Виж целия пост
# 8
aз имам такъв продукт-донесоха ми го от Германия,има ефект-но наистина се омазнява малко косата  Peace

на Douglas !
Виж целия пост
# 9
Има един продукт на Лореал - розов.
Но се спрях да си го взема, защото е консистенция като сънсилка (кремообразно). А на мен ми се струва, че много бързо ми се цапа косата.
Иначе ми го препоръчаха.

Аз го имам. Дори е от чужбина, но не смятам, че е кой знае какво...Той е с мн ситни блестящи частици....Не прави косъма блестящ, а добавя блестящи частици!
Виж целия пост
# 10
И мойте колежки в салона използват спрея за блясък на Seri. Има ефект, но според мен такъв тип продукти, които се нанасят по цялата дължина на косъма (не само на краищата), омазняват косата по-бързо. Аз лично ги избягвам - само маска с отмиване и кристали.

Съгласна  Peace

По възможност не си товари косата с такива излишни неща  Peace
Виж целия пост
# 11
Имам един на Клоран,но не върши много работа.
И е факт,че по-бързо се омазнява косата.
Виж целия пост
# 12
Има такова чудо, но пък да е чак чудо... newsm78. Ползвала съм няколко марки и точното определение, което бих дала е, че има временен ефект, ако се гласиш за нещо специално и се стремиш да направиш впечатление, впоследствие явно се абсорбира от косъма и губи ефект, косата се омазнява още на следващия ден.

В момента ползвам на Рене Фюртерер, ако това ще ти помогне в избора. Не познавам добре всички марки продукти с тази цел.
Виж целия пост
# 13
Има такова чудо, но пък да е чак чудо... newsm78. Ползвала съм няколко марки и точното определение, което бих дала е, че има временен ефект, ако се гласиш за нещо специално и се стремиш да направиш впечатление, впоследствие явно се абсорбира от косъма и губи ефект, косата се омазнява още на следващия ден.

В момента ползвам на Рене Фюртерер, ако това ще ти помогне в избора. Не познавам добре всички марки продукти с тази цел.
Grinning
Слънцезащитният, нали?
Аз също го ползвам, но само когато съм на море.
Перфектен е и подхранва косата.
Виж целия пост
# 14
Има един продукт на Лореал - розов.
Но се спрях да си го взема, защото е консистенция като сънсилка (кремообразно). А на мен ми се струва, че много бързо ми се цапа косата.
Иначе ми го препоръчаха.

Отвратителен е.
И не е спрей, а балсам без отмиване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия