Захранване с грис, овесени ядки, кус-кус.....?

  • 2 226
  • 9
 Ако бебето е захранено вече с глутен, при въвеждането на подобни храни (грис, овесени ядки, кус-кус и др.), пак ли се започва с по 1-2 лъжички или може да се дава направо цяла порция?
Виж целия пост
# 1
Аз съм въвеждала всички храни по този начин и мисля, че това е правилният вариант.
Виж целия пост
# 2
Пробвай в началото с по-малко количество бебо може и да не ги хареса  Grinning
Виж целия пост
# 3
Винаги всичко съм въвеждала по малко.
Виж целия пост
# 4
Аз захраних късно с тези неща. Вече от доста време беше захранен с глутен и ядеше корички хляб и попара, така че дадох направо цяла порция без да се притеснявам.
Виж целия пост
# 5
Тъй като съм купувала пюрета плодови с такива комбинации от грис,кус-кус,овесени ядки,когато ги давах тях захранвах постепенно.След като започнах да правя у дома закуска с изброените по-горе не съм захранвала,а приготвих цяла порция.Ако ще даваш за първи път по добре да става постепенно.
Виж целия пост
# 6
След като си захранила с пшеница,можеш да даваш всичките и вариации-пшеничен грис,макарони,кус-кус,нишесте.Когато захраниш с царевица и овес по същия начин просто чети състава на продуктите.
Виж целия пост
# 7
След като си захранила с пшеница,можеш да даваш всичките и вариации-пшеничен грис,макарони,кус-кус,нишесте.Когато захраниш с царевица и овес по същия начин просто чети състава на продуктите.
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пък като захраних с глутен давах направо всички зърнени на порция. Не схващам логиката в това да захранваш всеки път наново с различни неща, но с еднакъв състав.
Все едно да захраниш първо лъжичка по лъжичка с бананов сок, после лъжичка по лъжичка с бананово пюре, после лъжичка по лъжичка с бананова каша. Crazy
Виж целия пост
# 9
Щом си захранила с глутен няма нужда да захранваш отново
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия