раждане при д-р Гагова в Шейново

  • 1 859
  • 4
Здравейте ,ако някой скоро е раждал при д-р гагова от Шейново моля да сподели мнение за нея.Как е минало в всичко и естествено колко пари взима по специално за секцио Wink
Виж целия пост
# 1
Моето секцио го прави Гагова, но беше по спешност-не съм имала уговорка с нея, но от други момичета в болницата чух, че взимала в порядъка до 500 лв. Аз лично съм доволна от операцията,не съм имала проблеми със затварянето на раната и шевовете.
Виж целия пост
# 2
На моето секцио Гагова беше втори гинеколог. Не съм имала проблеми досега с операцията.
Виж целия пост
# 3
не искам да звучи като реклама,но съм чувала и чела само положителни отзиви за Гагова-и като специалист,и като отношение към пациентите,за пари-не вземала пари.За парите не мога да дам мнение,но за другото съм абсолютно съгласна.Пусни търсачката ще ти излязат доста мнения за нея.Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Д-р Гагова е най-милият лекар, на когото съм попадала. Скоро ще станат почти 2 години от както родих, но предполагам не се е променила. на консултация ходех при лекар по здравна каса. С нея имах уговорка почти от началото на бременността ми да ме изражда. Ходех редовно и при нея на консултация. Не ми е искала пари за тези консултации (аз по мое желание съм й давала разни неща). Пари за самото раждане - колкото мога - не ми е искала нещо конкретно. За съжаление когато родих нямахме много възможност, но тя не се обиди и не започна да се държи гадно. (След време се реванширахме.) Раждах нормално. Направи ми разрез върху старата епизотомия и го заши прекрасно - все едно нямам шев. Идваше всеки ден да ме види как съм, след това ме помнеше повече от година коя съм и ми даваше дори, някои консултации по телефона. Много е мила, много добър специалист и човек. Просто съм й много благодарна за отношението и вниманието, с което се е отнасяла към мен. Не е като всички останали, ако не им дадеш много пари не съществуваш за тях. Мога да сравнявам, защото преди това имах проблеми с израждането на голямата ми щерка в същата болница от друг "лекар".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия