...мозъчен мензис

  • 2 098
  • 11
Оригиналът:
http://www.sibir.bg/blog/mrRaff/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=9313

Съдържанието:
Всеки от нас се е сблъсквал с това явление, сигурен съм. Жената срещу теб си сменя мнението и настроението на всеки 5 минути, като при това проявява изумителния талант да те кара да се чувстваш виновен за това. Тези нейни пристъпи те дразнят и озадачават, което за нея е само още един повод да продължи с тях, обосновавайки се с твоята нервност. Запознай се: освен редовния си ежемесечен жената има още един, мозъчен мензис. Той е непредвидим, не се поддава на обяснение, но пък е задължителен за всяка жена. Проявява се приблизително по следния начин: ти, примерно, й обясняваш теорията на относителността, за което тя настойчиво те е помолила. Жената те слуша съсредоточено около 5 минути, след което те прекъсва и без никаква връзка започва да ти обяснява какво е сънувала през нощта, спира по средата, нервничи, пали цигара и те пита с плачлив глас защо й говориш с такъв научен тон глупости, да не мислиш, че е тъпа. След кратко мълчание, когато ти си вече напълно объркан и озадачен, ти казва, ама защо спря сега, беше интересно. Нежното създание ти се обажда, за да пиете кафе. Упорито те уговаря, докато ти се откажеш от плановете си и се съгласиш да излезете ? сега и веднага. Отиваш да я вземеш, както сте се уговорили. Чакаш пред входа две цигари време без резултат. Качваш се да провериш да не е станало нещо. Не е. Тя ти отваря по пижама и чехли-зайчета и с кисела физиономия ти съобщава, че нещо няма настроение и никъде не й се ходи. Маамудаеба, си казваш наум, а на глас я питаш защо тогава не ти се е обадила преди да дойдеш до Младост III ? с такси, защото тя е настояла да побързаш. Ама на мен допреди 20 минути много ми се излизаше, обяснява тя, после нещо ми се спече и не ми се излиза вече. Вдига рамене намусено и ти хлопва вратата. Или пък вижда люлката-гондола и се тръшва, че иска да се качи. Сигурна ли си, питаш, нали ти става лошо. Разбира се, че е сигурна, тя много обича, какви глупости говориш? Ами добре. В момента, в който гондолата отлепя, тя се вцепва в ръката ти (не беше забелязал колко дълги и остри са ноктите й, нали?) и започва да пищи с ултразвук в ухото ти. После замлъква само, за да отрони ?ъргх? всеки път, когато се изправите отвесно; след още малко с гробовен глас казва, че ще повърне. Спираш гондолата, слизате и тя се срутва безчувствена на земята. Щом се съвземе достатъчно, за да може да говори, с изненада разбираш, че тя е много обидена, задето си я замъкнал на такова ужасно място, ти какво, искаш да я убиеш ли. Ама ти каза? Започваш ти. Добре де, казала е. И какво от това? Доводът? Ти каза? изобщо не важи за жената. Ти какво, мъж ли си или лукова глава, щом не можеш да се сетиш какво всъщност е искала тя? Друг вариант. Нощ. Разхождате се. Сякаш след като се е уверила предварително, че всички кръчми и капанчета наоколо са затворени, тя бодро обявява, че й се яде цаца, ама много, сега! Откъде, по дяволите, да й намериш цаца по това време, при това с безалкохолна бира, защото тя не пие алкохол, но много обича вкуса на бирата? Добре, сещаш се за няколко места, които обикаляте, а тя последователно отхвърля: много е претъпкано / много малко хора има / много е скъпа бирата (няма значение, че ти плащаш) и т.н. Тя започва да се цупи и да те гледа обвинително, противно на очевидните усилия, които полагаш да задоволиш капризите й. Замъква те до някаква кръчма на майната си, за която тя е абсолютно сигурна, че има хубава цаца и безалкохолна бира, онзи ден била там май, само за да откриете, че мястото не съществува от шест месеца. А, казва тя весело и без никакво угризение за протритите ти от ходене крака, може и да не е била тази, а и аз май не ядох цаца тогава. Добре, продължавате. След още някой и друг час безплодно търсене, през което време тя говори изключително и само за цаца и бира, услужлив таксиметров шофьор ви насочва към такова място срещу няколко лева. Плащаш, слизате. Преди да влезете, обаче, тя се врътва и казва, че вече не й се яде цаца, а още по-малко й се пие бира. Иска донътс и кафе. На измъчения ти поглед тя кокетно се усмихва и обяснява колко добре ще ви дойде едно кафе, след като си я накарал толкова да обикаля. Не изпадай в истерия, не още. Когато стигнете до кафето, тя ще се намръщи и ще ти каже, че всъщност май е много уморена, за да те чака да пиеш кафе, хайде да се прибираме! Това и още подобни неща се случват всеки ден на всеки мъж, който има и най-беглия досег с женското съсловие. Жените могат да контролират донякъде мозъчния си мензис, но не и да го предотвратяват, с което предизвикват над 90% от битовото насилие ? кой би се въздържал? Ти си безсилен да направиш каквото и да е за да го спреш: той се изсипва стихийно на бедната ти глава, карайки те да се чудиш с какво си заслужил това наказание. Наричаш жената срещу ти лигла, капризница, малоумна и още куп неща, за които тя по принцип е достойна, макар и в случая да не е виновна: мозъчния мензис просто й се случва.


Да беше станал гей.

Въпросът:
Така ли е?
Виж целия пост
# 1
съгласна съм с това......НО и не малко мъже страдат от подобен мензис,макар и в друга насока....но са в по- малък %......колкото до мен,аз не съм капризна лигла и ме дразнят такива.....надявам се повечето жени да са като мен.......макар,че на такива жени се падат мъже в мензис.....което хич не е добре!!!!
Виж целия пост
# 2
Империята отвръща на удара! Twisted Evil
http://www.sibir.bg/blog/mrRaff/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=10266
Виж целия пост
# 3
Въпросът:
Така ли е?
[/quote]

Не ставай гей, човече, защото не е в теб проблема. Аз съм и мъж и жена в семейството ни, състоящо се от мама и детенце. Не съм обърнала резбата, просто живота ми се стече така... Гледам мачове, залепих си плочките в банята ( в смисъл-сама,т.е.с двете си ръце), нямам право да се разболея, защото оставаме без пари за каквото и да е, плащам сама всичко и се грижа детето ми да стане свестен мъж някой ден...Не мога да си позволя да изпадам в такива състояния на несвяст, защото съм опората за много хора около мен...Честно казано, изпитвам страх за бъдещето на сина си, защото не искам някой ден той да е в твоето положение - съзнавам, че "сърфистките" и "сърфистите" стават все повече, уви...И  недей според мен да делиш хората на мъже и жени - и от двете категории има големи боклуци...Успех в търсенето, приятелю, то явно трябва да продължи...
Виж целия пост
# 4

"Модул 1: Задължителен курс.

1. Да се науча да живея без мама (2000 часа)
2. Моята жена НЕ е моята майка (350 часа)
3. Да проумея, че футболът е просто един спорт, че Роналдо е само един кретен и т.н. (500 часа)"

Това някакъв ускорен курс ли е, що ли?? Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Това някакъв ускорен курс ли е, що ли?? Mr. Green
Това е курса за начинаещи! Wink Следващите курсове са за напреднали! Mr. Green

И, за да не кажете, че съм лоша... Mr. Green
http://www.sibir.bg/blog/mrRaff/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=16042
Виж целия пост
# 6
Толкова е просто. Жените като започнем да капризничим както в тази история има два начина да ни спреш първият е да вземеш контрола в ръце и да кажеш колкото можеш по-решително  нещо от типа "това с цацата остава за утре, прибираме се"  и каквито и предложения да ти пробутват да отговаряш "прибираме се". Жените бързо схващаме кога не можем да си разиграваме коня и повечето уважават това в един мъж.

Другата стратегия е също толкова успешна, и също иска комбинация от твърдост и нежност в тона  "Миличко, за какво ти е тази цаца сега. Аз бях решил да се приберем по рано днес и да ти направя масаж .....  ти какво ще кажеш. " не познавам жена, която да откаже ласки заради цаца, и не бих желала да познавам такава.  Жените толкова лесно се поддаваме наискушения, достатъчно е да ни ги предоставяте и ще ходим о вас като магаренце след морков.

Виж, Гейовете според мен успяват да вземат най-лошите части и от двата пола, така че не съжалявай за пропуснатите възможности.  Laughing
Виж целия пост
# 7

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Смях се от сърце.Ех ако наистина имаше такъв курс....... Whistling
Виж целия пост
# 8
хммм.....а мозъчен климакс дали настъпва Thinking rotfImao
Виж целия пост
# 9
Сори, пич! Не ти трябва такава жена! Зарязвай я докато не е станало прекалено късно! Ако ти е трудно да го направиш си представи какво ще стане, ако се ожените, примерно! Това, което в момента преживяваш по няколко часа на ден, тогава ще се превърне в ежедневие. Потърси повече и рано или късно ще намериш жената за теб! Успех!
Виж целия пост
# 10
Баси, имало и хора дет са го чели цялото
Аз си мислех, че го е писала жена, а то сигурно е някой от внуците на Толстой.
Не можа ли с две думи да кажеш " тъпа кучка ама хубава, и хормона ме гони "
Виж целия пост
# 11
И моят мъж се оплаква ?!?! Ей сега вече ще го побъркам Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия