Детски кът в хола

  • 2 291
  • 10
Здравейте,бихте ли ми дали идеи за детски кът,който ще се намира в хола,понеже нямаме детска стая.
Виж целия пост
# 1
В хола си имам диван-ъгъл и с него съм преградила хола на две.В едната половина ми е хола,а зад ъгъла подобие на детски кът.
Виж целия пост
# 2
Запис  Crazy и мен това ме вълнува
Виж целия пост
# 3
Ние, въпреки че имаме детска стая, дъщеря ми я използва само за спане  Mr. Green. Тъй като хола и кухнята са ми с портал, който винаги е отворен, ми е по-удобно да играе пред погледа ми, докато си върша работата в кухнята. Затова сме и "отпуснали" една зона от хола, която дефакто е детският и кът. Там са кошовете и с играчки, като беше бебе, там беше кошарата за игра, килимчето с активната гимнастика. сега има столче с масичка, на което "твори" или гледа филмче на компютъра.
Виж целия пост
# 4
В хола на родителите ми преди имаше шведска стена с шкафове които се отварят и от двете страни и етажерки през които да минава светлина. В преграденото място дълго време беше моята "стая" с легло и бюро.
Виж целия пост
# 5
Ние затворихме терасата на дневната и сега това е детския кът. Остава да се боядиса:) Но още не сме измислили как точно и какви ще са цветовете.
Мисля да сложа ниски полици от двете страни- една за книги на младежа и една по-дълбока за играчките, които хич не са малко. Ще изберем и голяма възглавница (ако не намерим, ще ушия) , за да може да си гледа филмчетата по-удобно. И без това не мога да го накарам да седи на дивана Simple Smile
Преди размествах мебелите в дневната и пробвахме варианта зад дивана да е детския кът, но дребния започна да се катери и да се прехвърля през облегалката на дивана и да ни замерва с дискове като лежим Laughing
Виж целия пост
# 6
И при нас се получаваше същото-да се катери по облегалката,а сега навсякъде има играчки и си играе където й харесва,обикновено стои при мен в кухнята/готвим и двете/  food002
Виж целия пост
# 7
аз нямам деца (все още  Rolling Eyes), но зависи колко е голям хола - според мен едното ъгълче със сигурност може да се обособи! зависи и какво разбираш под детски кът - да има мебели или само играчки или... ако холът ти е голям, може да използваш етажерка за преграда с две лица - ефектно е Peace
Виж целия пост
# 8
Единия ъгъл е само за играчки и там играе, ако изобщо играе. Защото обикновено снове от стая в стая.
Виж целия пост
# 9
Ако може и малко снимков материал,за идеи  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
 За момента е това
След година-две като сменим дивана, може и да е по-просторна дневната, но засега е това. Срещу фотьойла има двойна врата с големи стъкла, така че е доста светло. Другия месец ще боядисваме, но още не знам какъв цвят точно.Има време да измисля, а приемам и идеи  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия