въпрос за секретите

  • 435
  • 4
Порових,  но не намерих отговор на въпроса си!
Взеха ми вагинален секрет на ЖК и лекраката ми каза да слагам глобули, без да чакам резултатите от изследването, защото се правило профилактичен курс в началото на 9 месец.
Изписа ми Полижинакс и обясних, че съм ги ползвала и кървя от тях. Тя каза, че не би трябвало  Rolling Eyes , но тогава да взема Гино-Дактрин, но той бил само за гъбички, а Полижинакс бил комбиниран. И ми каза "ами ти си реши"  Shocked  Shocked  Shocked  #2gunfire
Сложих Гино- Дактрин и ми излезнаха взетите преди това секрети, че са чисти! И какво да реша сега, незнам!
Въпроса ми е изледването на секрети всичко, ли показва и гъби и бактерии и други подобни? Мога ли да бъда сигурна, че не ми е нужен Полижинакс, или да се пробвам с него  Sick
Виж целия пост
# 1
аз така и не си го слагах тоя Полижинакс.Купих го,прочетох листовката и се отказах Mr. Green
Виж целия пост
# 2
E защо пък да си слагаш глобули, след като секретите са ти чисти ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
След като са ти чисти секретите,не виждам защо трябва да се притесняваш и да си слагаш каквото и да било.
Виж целия пост
# 4
Питай в Здравния. Там имаше такава тема в последнат седмица (касаеше точно полижинакс и имаше отговорили бременни и родили мами)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия