Смуче си долната устна!

  • 748
  • 5
От известно време Стела най-усилено си смуче палеца, а днес я гледам че си смуче долната устна! Направо щях да припадна. Представяте ли си как могат да и се изкривят зъбите а и цялата захапка ако продължава така.Постоянно трябва да смуче нещо  baby_neutral(освен биберон,като и дам биберон го плюе след най-много 1 минута или направо го избутва с ръката). На вас случвало ли ви се е такова нещо? Продължавам да настоявам с биберона, даже пратих мъжа ми да купува други видове биби,дано и хареса някоя!
Виж целия пост
# 1
Е,ти пък,всички бебета смучат пръстчетата си,ако не-биберон,или играчки. Така ако се шашкаш за толкова нормални неща..........Пробвай с другия биберон,а и сама ще се откаже от този навик предполагам.
Виж целия пост
# 2
Според мен трябва да си по-настоятелна с биберона,защото ако свикне да смуче ръчички и пръстчета в последствие ще ти е по-трудно да я отчажеш,отколкото от бибата Peace
Виж целия пост
# 3
 
От известно време Стела най-усилено си смуче палеца, а днес я гледам че си смуче долната устна! Направо щях да припадна. Представяте ли си как могат да и се изкривят зъбите а и цялата захапка ако продължава така....
Това няма да се получи, не се притеснявай...
Бебетата имат силно развит сцукателен рефлекс
и това, че изпитват нужда постоянно да смучат
нещо е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 4
Моля,моля смуках си долната устна до 5 годишна-отвори ми аблума да видиш,че имам устни ала Джоли,а зъбите са ми прави! Peace
Не се притеснявай сама ще спре!
Виж целия пост
# 5
Мисля ,че всички бебета го правят.Не се притеснявай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия