Безвъглехидратна диета или диетата на Рене Зелуегър-има ли желаещи?

  • 25 687
  • 245
Здравейте аз от днес започвам тази диета ако има желаещи ,които да започнат с мен  може да си направим тема.  bouquet
   


Диетата на Рене Зелуегър
Как отслабна Бриджет?




Почти на всички жени им е известно коя е Бриджет Джоунс. Тя е една пухкава млада дама, която има нужда от любов и диети. Нейният хранителен режим е във вечна диета без естествено това да дава очакваният резултата, а самата героиня е винаги виновна след като хапне. Безкраен цикъл на глад, храна и вина.

Списание Пудриера диетата на Рене Зелуегър Актрисата, която играе ролята на Бриджет във филма "Дневникът на Бриджет Джоунс" е Рене Зелуегър. Тя има перфектна фигурка и е чаровно, но определено слабо миньонче (каквато може да я видите в "Джери Макгуаиър"). Но за ролята на Бриджет Джоунс, а и за да е реален образът на героинята й е трябвало да напълнее около 12-13кг, като дневният режим, който е бил предписан от диетолога й е бил минимум 4100 калории на ден. Не забравяйте, че филмът имаше и продължение. Така, че между 2-та филма и след края на втората му част на актрисата й се е наложило за кратко време да се отърве от излишните килограми, ако иска да получи и други роли освен тази на госпожица Джоунс.

Списание Пудриера диетата на Рене Зелуегър Естествено, това не става за един ден, съчетават се както хранителен, така и двигателен режим. Сега ще ви представим т.нар. "Безвъглехидратна диета", която за кратко време е превърнала пухкавата Бриджет Джоунс в крехката и ефирна Рене Зелуегър. Тази диета се състои от пълното изключване на въглехидратите от дневното меню. Поради тази причина диетата е пригодна за месоядните от нас, които нямат проблеми с приемането на месо и местна храна и по-конкретно с животинските протеини. Посредством тази диета се изчистват натрупаните мазнини в организма, а и няма да се чувствате гладни само 45 мин. след като сте си хапнали.

Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си. По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни. Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност.

Следват разрешените храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.

Забранените храни са:

Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

ВНИМАНИЕ! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.
Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.

Виж целия пост
# 1
НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!- newsm78 newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 2
Защото е безвъглехитратна,целта е да се горят запасите на мазнини,защото няма въглехидрати за горене!
Виж целия пост
# 3
Пролетта се бях навила да я правя, но тогава четох тук във форума за някои, които са я правили и после много бързо са напълняли от всеки грам въглехидрат, който са поели. Едно момиче сподели, че е била свидетел как майка й страшно напълняла от някой друг портокал на ден и сирене. Така че наистина се отслабва, но пък рискуваш след това да напълненеш повече. Трябва много внимателно да вкарваш въглехидратите след приключване на диетата. Но ако не обичаш плодове и млечни е ок  Peace.
Виж целия пост
# 4
Мерси за съветите  ReGe!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Искам да ви кажа че диетата не е точно безвъглехидратна ,защото се ядат зеленчуци!А в тях има въглехидрати!
Така че не е опасно после!
Виж целия пост
# 6
Сигурно от лимоните се напълнява,затова няма плодове newsm78
Виж целия пост
# 7
Сигурно от лимоните се напълнява,затова няма плодове newsm78
hahaha
Виж целия пост
# 8
Искам да ви кажа че диетата не е точно безвъглехидратна ,защото се ядат зеленчуци!А в тях има въглехидрати!
Така че не е опасно после!

Зеленчуците съдържат целулоза, затова усвояването им е по-различно от това на плодовете. Присъстват задължително в безвъглехидратните диети. И не че от плодовете се напълнява, но идета на тези диети е да изпаднеш в някакво си там състояние на кетоза или нещо такова, за да започнеш да гориш мазнини. Мен затова ме е страх да я почна. Знам ли като докарам тялото си до такова състояние, как ще реагира после на някоя доза въглехидрат  Rolling Eyes. Но, Кис ме, не мисли, че те поучавам или се опитвам да те откажа. Но от всички НВД тази на Ренето е най-драстична, затова ти казах да подходиш с голямо внимание и прочети преди това темите за нея тук във форума  Peace. На мен например режимът на Дюкан ми изглежда по-приемлив. Скоро срещнах една позната, която невероятно много е свалила с него.  Shocked
Виж целия пост
# 9
Кис ми в случай, че не знаеш ето ти линкове към предни такива теми, за да прочетеш за отличните резултати на момичетата...  Heart Eyes

1 част http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140003.0

2 част http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146157.360

3 част http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171682.0

У С П Е Х !   bouquet


Виж целия пост
# 10
Хубава е тази диета за хората, които не обичат плодове.Аз съм от тях.
Другата подобна е на Дюкан, но там липсва сол, както и мазнини.
Така че, за чревоугодниците тази е по-добра.

Аз съм смъквала с такъв режим немалко килограми.
Въпросът е в това, че все я нарушавам за дълги периоди, но това е друга тема.

Успех на желаещите.Аз ще се включа след 2 гладни дни.
Виж целия пост
# 11
Kiss me   какво става с теб ? Да не изчезна от диетата Wink  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
а защо млелчните продукти са в забранените храни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
а защо млелчните продукти са в забранените храни  Rolling Eyes

Защото така са ги дали  Twisted Evil И хубаво, че за забранени (дебелее се от тях и по мое мнение)  Peace

Тази диета е като диетата Аткинс  Thinking
Виж целия пост
# 14
а защо млелчните продукти са в забранените храни  Rolling Eyes
Имат въглехидрати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия