Да ви кажа за Бодрум - х. "Diamond"

  • 2 663
  • 9
  В сайтовете на всички туроператори и агенти в София хотелът "Diamond of Bodrum" е представен като място, подходящо за хора с деца / с анимация, детска площадка, снимана на открито, отделно от това детски кът, дискотека/. Бяхме там през края на юни и не сме очаровани. Няма анимация, нито детска дискотека, има детски басейн, слава Богу, и един порутен и дори малко опасен детски кът в мазето, на луминисцентно осветление и без никой, който да се грижи за децата. Детска площадка на открито няма. Иначе хотелът е много добър, но за хора без деца. Бодрум е хубаво място, но беше канска жега и това поразвали впечатленията ни. Съветът ми е , ако сте решили да ходите където и да било в чужбина, или не разчитайте на това, което пише, или искайте да ви уверят за всяко нещо на което държите, че наистина съществува в дадения хотел.
Виж целия пост
# 1
По начало целият курорт не е подходящ за ходене с деца. По-скоро за купон. Все едно да отидеш с деца на Златните или Сл. Бряг.
Много го обичам Бодрум, но не съм се връщала там откакто родих и няма да го направя, докато не пораснат децата.
Във вашия случай - "професионално" обслужване от туроператора  Sick
Виж целия пост
# 2
 Не смятам, че не е подходящ за хора с деца - има хотели, които наистина предлагат много неща за децата и много момичета от форума са ходили с децата си и са доволни. Да не говорим, че настаняването на дете в стая с двама възрастни и изхранването му е напълно безплатно
Виж целия пост
# 3

Във вашия случай - "професионално" обслужване от туроператора  Sick
Именно. Не е виновен х-ла, а нашите мухльовци. Не забелязвате ли, че освен за турция и за максимум 4звездни хотели в испания друга алтернатива за море в чужбина с чартърни полети не предлагат. Ние така искахме в Кипър, но няма добри оферти. А с малко дете не върви да тръгнеш на принципа"каквото сабя покаже"
Виж целия пост
# 4

Във вашия случай - "професионално" обслужване от туроператора  Sick
Именно. Не е виновен х-ла, а нашите мухльовци. Не забелязвате ли, че освен за турция и за максимум 4звездни хотели в испания друга алтернатива за море в чужбина с чартърни полети не предлагат. Ние така искахме в Кипър, но няма добри оферти. А с малко дете не върви да тръгнеш на принципа"каквото сабя покаже"

Не съм напълно съгласна има оферти за много хубави хотели в Гърция ,Тунис ,Мароко...............
Виж целия пост
# 5


Не съм напълно съгласна има оферти за много хубави хотели в Гърция ,Тунис ,Мароко...............
Изобщо нямах предвид, че няма хубави хотели предложени. Има, и то страхотни. Обаче служителките в агенциите изобщо не си правят труда да си понапънат главите и да помислят кой от тия хубави хотели е подходящ за клиента им. Някой клиент миналата година им казал, че е супер доволен от еди си кой хотел - айде тая година всички там. Изобщо не се разсъждава на тема клиентите с деца ли са, младоженци ли са, пенсионери ли са. На всеки нуждите са различни, за всяка група хора има подходящо място, ама то иска да се знае кой хотел какво предлага.
Аз вече сама си правя проучванията в Нета, в сайтовете на самите хотели, по туристическите форуми. Към агенцията се обръщам чак накрая, когато избера място, само за да направя плащането през тях. А когато сава дума за екскузия даже и не ги ползвам, плащам си директно през Bookings или сайта на хотела.
Виж целия пост
# 6
Много е права колежката DiVA! Peace

Така една година ни изпратиха с бебе на 7м в един хотелски комплекс, разположен на планински скат (не ме питайте как се предвижвах с количката), със супер шумен нощен бар, който започваше да дъни много здраво в 10 сутринта та до 3 на следващата  сутрин без прекъсване ...

От тогава прилагам същата процедура, избирам сама след щателно проучване в сайтове за туристически отзиви!

колежке, сега ако не сме го избрали добре хотела, познай кого ще бият  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
На децата няма начин да не им хареса! Колкото до другите ... могат да четат, образовани хора са даже, да си търсят сами другия път като не им харесва   Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Значи аз не съм разбрала BlushДа истина ,чевсички агенции предлагат едни и същи хотели за това ние почти не пътуваме с български тур фирми.Или поне не на места на които човек може спокойно да си отиде с олата,като Гърция ,Хърватска, Италия.
Първо защото чрез чужди фирми излиза в пъти по евтино ,второ зщото предлагат страхотни хотели ,които наште не.............. .
Ето ви един сайт за резервации и информация за места и хотели.Много са точни до сега не са ни разочаровали :peace:http://www.holidaycheck.com/
Виж целия пост
# 9
Това е първото място на което с колежката Ета проверяваме всичко за отзиви и снимки  Mr. Green
With the cooperation of Verdad   bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия