колко най-рано????

  • 891
  • 7
може да се установи бременност ???Може ли преди закъснението на ехограф? При първата ми бременност в матката ми имаше кръв и трябваше да се изчака.Сега имам някакви съмнения и ми се ще по- рано да разбера дали съм права. Кога най-рано мога да отида на гинеколог, за да установи положението newsm78
Виж целия пост
# 1
Нали знаеш за любопитството, дето убило котката. Много от бременносттите завършват със спонтанен аборт в първите две седмици от оплождането. Това са бременности, за които изобщо не разбираме, защото цикълът си идва на време. Точно това е и причината да не се правят изследвания преди закъснението. Понякога любопитството не е най-здравословното нещо. Изчакай. Нищо няма да ти стане. Най-много да си спестиш някое разочарование.
Стискам палци всичко да е както искаш. Но бъди търпелива. Ти после ще искаш да родиш още в петия месец от нетърпение да видиш бебчето Laughing
Виж целия пост
# 2
Най-рано на УЗ може да се установи бременност 10 дни след закъснение на М и то с вагинален УЗ. Един-два дни преди очакваната дата на менструацията може единствено с кръвен тест. Успех!
Виж целия пост
# 3
Най-рано 8 г.с. ще се види на УЗ, а с тест - като ти закъснее /дори с 1-2 дни/.
Ти какво искаш, ако не е тайна, да си или да не си бременна?
Виж целия пост
# 4
Ноел, извинявай, но това не е вярно. В 6г.с. се установява бременност на УЗ без проблем. В 8г.с. се чува сърчицето.
Виж целия пост
# 5
ами рано ми е още не е планирано и да си призная още не съм готова, а и малкия е едва на 8 месеца и нямам кой да ми помаг. Не ми се ще да е точно сега,но ако съм бременна ще се зарадвам дааааааа Blush
Виж целия пост
# 6
мойто бебче го видяха на ехограф /с вагинална сонда/ 3 дни преди датата на която трябваше да ми дойде  bouquet
Виж целия пост
# 7
С тест за бременност заех, че съм бременна 2 дена преди да ми закъснее. Лекаря видя плодни сакчета след още 10 дена в 5 г.с с коремен ехограф . Сърчича се чуха в 6 г.с. (с вагинален ехограф) за съжаление след още 2 дена, едното спря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия