Частна детска градина във Варна

  • 48 153
  • 250
Обръщам се с молба към  Варненските мами да ме насочат къде и въобще има ли детски частни градини във Варна.
Мислех си да не я давам на детска градина изобщо заради разболяванията, но така може да лиша детето от това само да се развива и да си общува дечица.
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
"Малкият принц" в кв.Чайка е частна,в морската градина до Зоологическата градина има една и в ч-ще "Маяковски" има-тя е 4 часа на ден без да спят там децата.Това е което се сещам в момента.
Виж целия пост
# 2
За тази в Маяковски мога да дам повече инфо, свекърва ми работи там, ако искаш пиши на лични.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти Илияна,
дъщеря ми навърши 3 години на 01.07.
Имаме в къщи детегледачка, но това съвсем не е достатъчно. Искам да си играе с деца. 
Можеш ли да ми кажеш малко по-вече подробности? Аз разбира се ще отида да видя лично, но ако ми дадеш малко по-вече информация от "кухнята" така да се каже, ще е добре.
Виж целия пост
# 4
ОХ, мислех си,че пиша на лични.
Виж целия пост
# 5
Клуб Черепаха:
http://4erepaha.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=17318&df=46&a … b3e79eb973a1e623b
Виж целия пост
# 6
Какво ще кажете за ДЦ Пегас?

http://www.dc-pegas.free.bg
Виж целия пост
# 7
Вие разгледахте ли сайта на "Пегас"? Пълен с правописни грешки. Не бих си дала детето на неграмотни хора. Sick
Виж целия пост
# 8
Напишете няколко думи и за нас - за четиричасовата в Маяковски!
Виж целия пост
# 9
Сещам се още за детски клуб "Мелита". Намира се на Чаталджа.
Частната, която е между Хоризонт и Зоологическата градина.
Както и АБС.

Успех!
Виж целия пост
# 10
този клуб мелита какво представлява, къде по точно се намира?
кажете нещо повече  bouquet
Виж целия пост
# 11
В понеделник ще проверя, в този клуб до Маяковски. Ше Ви пиша след това.
За мен най-важно е да има добра учителка,  като я види детето да засиява. Това ще е водешото за мен, но как да разбера?
Виж целия пост
# 12
Какво стана с Маякоски имали места за още деца?Само хубави неща съм чувала за там! Grinning
Виж целия пост
# 13
Извинявайте, че неписах по-рано.
Аз ходих и видях. Посрещна ме една много симпатична Госпожа. Показа ми стаята и подробно ми обясни за условията. Хубава, широка стая, за занималня е достатъчно. Имаше интересна програма. Добра цена. Хубаво, ама вътре беше такъв студ. Увериха ме, че съвсем скоро ще пуснат парното. Добре, да кажем ще го пуснат скоро.
Нещата обаче, които ме отказаха бяха следните: Нямаше отделна тоалетна за децата, а някаква ужасна обща, най-вероятно с тези които ходят на фитнес. Пак щяло да има, но аз не вярвам докато не видя.
Другото е, че до занималнята всеки може да отиде когато си поиска. Не е заключено, няма  портиер.
Незнам дали от това, че беше много студено и неуютно или затова, че щъкаха много хора напред назад или защото тоалетната ми напомни градска тоалетна, но аз се отказах.
Виж целия пост
# 14
Здрасти на всички мами!  Grinning
Спрошу по-русски,пока мне так удобнее... Очень надеюсь,что не трудно понять письменность на русском языке! Rolling Eyes
Интересует вот какой вопрос: какая месячная такса в детската градина "Малкият принц" във Варна?
Думаю, 200 - 300 лева,или больше?   Thinking
И как производится оплата: каждый месяц,или вносится вся оплата за год сразу?
Большое спасибо всем,кто ответит на этот несложный вопрос!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия