Скарахме се за пари с мъжа ми!!!

  • 4 191
  • 65
Мъжа ми днес е рожденик , а пък вчера се скарахме за пари по телефона т.к. е командировка от 10 дни .Каза че ще ми прати 150 лв, казах му че са малко и му затворих телефона.Знам че на рождените ми дни ако не ми честитят ми е много тъпо и затова му звъннах да му го честитя-но не вдига.Вчера му пратих следните съобщения:
Не ми пращай пари , живей си живота....
Нас кучета ни яли....
Като стана 12.00 му пуснах един СМС- Честит рожден ден, празнувай сам с колегите както винаги правиш newsm78
А сега не вдига .Дали се е обидил , защото и аз също мога да се сърдя -разходите са ми доста повече от това което ми праща...
ама сега ми е тъпо за пари да се караме - не си заслужава newsm78
Виж целия пост
# 1
много тъпа и селска история.
сигурно се е обидил, да
аз бих.
Виж целия пост
# 2
Извинявай, ама ако наистина така е протекъл разговора м/у вас както си го написала, и аз да бях на негово място щях да се обидя! Wink

И наистина за пари не си заслужава човек да се кара с близките си, но за съжаление, е доста често явление!
Виж целия пост
# 3
ЕЕЕЕХ, защо на мен никой не ми праща пари? А и да му се сърдя, че са ми малко  Shocked
Виж целия пост
# 4
Да ти е честит рожденника първо.
Ако имате дете наистина са малко парите за 10 дена.
Ние също сме се сдърпвали за пари и знам какво е. То май всеки знае.
Но пък нека си се сърди!
Ще му мине.
И моя се е сърдил, ама какво да прави човек без пари.
Е, ако са ви ограничени финансите, нямаш право да се сърдиш, а да се ограничаваш.
Виж целия пост
# 5
И аз съм рожденичка...пък! Blush
Виж целия пост
# 6
Защо не отидеш при него?Ще правите секс и ще изгладите нещата.Толкова е тъпо скарването,че само секс ще го оправи.Няма нужда от разговори.
Виж целия пост
# 7
И аз съм рожденичка...пък! Blush
Честит рожден ден лъвче Heart Eyes!!! Да си жива и здрава , много късмет , любов и да не те ядосват както аз моя рожденник  Hug
Виж целия пост
# 8
Много тъпо. Не знам какъв тон си държите вкъщи, но и двете ти съобщения са много обидни, аз бих се засегнала сериозно и да, не бих ти вдигнала телефона. Особено ако ми го спретнеш на РД това.  Naughty Извини му се много мило и друг път мисли повече, преди да пишеш такива съобщения. Може да няма възможност да ти прати повече, или...не е такъв случая, не знам.
Виж целия пост
# 9
Защо не отидеш при него?Ще правите секс и ще изгладите нещата.Толкова е тъпо скарването,че само секс ще го оправи.Няма нужда от разговори.
Далечко е , а и с две малки деца няма на кой да ги оставя Grinning
Само се моля да не прави с-с с някоя друга, че знам ли го -
Сам мъж след 2-3 водки , ядосан от жена си/недоволна за глупости/...... #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Обидила си го.
Виж целия пост
# 11
Защо не отидеш при него?Ще правите секс и ще изгладите нещата.Толкова е тъпо скарването,че само секс ще го оправи.Няма нужда от разговори.
Далечко е , а и с две малки деца няма на кой да ги оставя Grinning
Само се моля да не прави с-с с някоя друга, че знам ли го -
Сам мъж след 2-3 водки , ядосан от жена си/недоволна за глупости/...... #Cussing out

от къде си, ако не е тайна? той къде е?
Виж целия пост
# 12
След глупостите,които си му наговорила е напълно в реда на нещата да кръшне.Шегувам се.
Виж целия пост
# 13
Не ми пращай пари , живей си живота....
Нас кучета ни яли....Като стана 12.00 му пуснах един СМС- Честит рожден ден, празнувай сам с колегите както винаги правиш newsm78

Не ви знам фин. състояние, нито взаимоотношенията, но подчертаните фрази са манипулативни и всеки би се обидил от тях, ососбено ако са преувеличени (не казвам неверни). Аз лично избягвам да се отнасям така. Ако ми прати (остави) малко пари съм сигурна, че на третия или петия ден ще ми изпрати още, като през цялото време се интересува от положението ми (ни) у дома.
Виж целия пост
# 14
 Ами не знам , не са ти достатъчно драматични смс-ите , затова пък са банални ("живей си живота") , даже глупави ( " нас кучета ни яли ")  , досадни ( "както винаги правиш").
 И аз нямаше да ти вдигна след такъв смс за рождения си ден . Даже щях да се посмея .
 От друга страна няма защо да се чустваш виновна , защото той 100 % си има любовница .  Laughing ( това е шега )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия