Препоръчайте интернет доставчик

  • 2 121
  • 23
Търсих такава тема , но не открих ако някой знае нека  каже

Става въпрос за София досега бяхме на БТК но се местим и няма да прекарваме телефон в новия апартамент та  се чудя към кой доставчик да се включа . Това е.
Виж целия пост
# 1
Здравей,кажи къде ще се местите.Аз работя в такава фирма, мога да помогна ако имаме изградена мрежа  в дадения квартал Grinning
Виж целия пост
# 2
Кажи квартала  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Питащата явно няма да се включи скоро, но я аз да ви питам като сте на линия. Има ли алтернатива Спектърнет в Борово?
Виж целия пост
# 4
Тук са по квартали  Peace
Виж целия пост
# 5
Мерси за линка, буукмаркнах си го направо.  Асе обади някой и с лични впечатления... Wink
Виж целия пост
# 6
Ние сме с http://www.megalan.bg/    добри са, имат и безплатен номер за абонати на Мтел
Виж целия пост
# 7
и ние сме на мегалан. много съм доволна. препоръчвам ги!
Виж целия пост
# 8
местим се в Младост 2
Виж целия пост
# 9
Кажете за мегалан

На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?
Виж целия пост
# 10
Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително
Виж целия пост
# 11
Ние сме на 25лв.,неограничен ,много е бърз.За 4 месеца -само един ден за около 1-2часа нямаше.И скайпа с чужбина е идеален,директен разговор през камера сме водили с Англия и Испания.
Виж целия пост
# 12
Кажете за мегалан
На коя тарифа сте?
Ползвате ли скайп и как е когато говорите с чужбина?

Неограничен споделен (2 компютъра) - 30 лв. общо. Нямам забележки, изключително рядко има проблем, а и да има - отстранява се бързо. Плащам си сметките през електронно банкиране - о.к. е.

За Скайп: ползваме много рядко, не мога да се изкажа.

EDIT: П.С. Из блоговете пише, че тези дни има проблеми със SKYPE като цяло в света... И с ICQ. Е, аз ползвам qip...
Виж целия пост
# 13
Никол  благодаря ти за информацията.
Кажи за твоето лично впечатление от доставчика който ти ползваш или за който си чула нещо положително

Люлин нет. 25 лв. неограничен, перфектен  Peace но няма да ти свърши работа, само Люлин покриват  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз лично съм доволна от bol.bg Имат много широка мрежа и на фона на всички доставчици в офиса (нетел, спектрум нет и бтк), където един ден има два няма интернет от нашите съм супер доволна. Досега съм имала прекъсване един-единствен път, когато бяха сменили IP адресите. Като има се обадих ми ги издиктуваха и нещата се оправиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия