вярно ли е?

  • 2 389
  • 51
вярно ли е, че по време на бременността не е добре косата да се реже или боядисва?
 newsm78 #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 1
Не знам, не съм раждала, ама това са пълни глупости за мен.Някакви разумни обяснения защо да не се подстригва косата?За боядисването, ок, химия е и да кажем, че влияе, ама да не се подстригваш 9 мес ooooh!
Виж целия пост
# 2
Режи си я и си я боядисваи.И аз ги бях чувала тези глупости,ама не съм ги спазвала Joy  bouquet
Виж целия пост
# 3
 ooooh! глупости!!!
Виж целия пост
# 4
Пълни глупости.Особено това за подстригването.Поддържай си косата и не се занимавай с бабини деветини Peace
Виж целия пост
# 5
и се подстригвах и се боядисвах докато бях бременна. Боядисвам се руса, така че съм се боядисвала с доста силни бои, защото без амонячните руси бои не вършат работа
Виж целия пост
# 6
Бабини трънкини.... Crazy
Виж целия пост
# 7
Това са суеверия. Не се притеснявай. preggo
Виж целия пост
# 8
Суеверие е това с рязането- ако я режеш значи режеш от живота на бебето. За боядисването знам, че малко или много се усвоява в организма и за това не е добре.
Виж целия пост
# 9
Не е вярно Grinning
Виж целия пост
# 10
Стига да не ти прилошава от мириса на амоняк, няма проблем.
Виж целия пост
# 11
За боядисването знам, че малко или много се усвоява в организма и за това не е добре.
PeaceЖелателно е да не се боядисва поне през първите 3 мес.А за подстригването-бабини деветини!
Виж целия пост
# 12
И аз съм ги чувала тези неща. За боядисването ми звучи логично, но за подстригването сигурно пак някакви суеверия...
Виж целия пост
# 13
Суеверие е това с рязането- ако я режеш значи режеш от живота на бебето.
Други казват, че му режеш пишлето, ако е  момченце; но ако знаеш че е момиченце - няма проблем. Суеверия всякакви ooooh!
Виж целия пост
# 14
Пълни глупости са това.Аз също съм се подстригвала и боядисвала докато бях бременна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия