Ужас! Буболечка в каша НЕСТЛЕ

  • 1 081
  • 18
Споделям разочарованието си от НЕСТЛЕ Imp
На 3-я ден от захранването с "Оризова каша" намерих малка  буболечка. Shocked
А на всичко отгоре бебо се изрина по гърба - алергия ли е, що ли?  Дано му мине скоро на детенцето.

Къде и до кого да подам писмено оплаквне - пазя и "мострата (буболечето)"?

От доста отдавна съм разочарована от тази фирма, чувам и разни сведения, че модифицираното им нишесте не било само химически и физически модифицирано, но и от ГМО -  вътрешно инфо за вафла МУРА.. ...а ми беше любима.......

В техния сайт казват, че имат "отговорност при използване на ГМО технологиите". Не отричат, че ги ползват.
У нас няма закон да обозначават такива неща
То е ясно, че са "отговорни", но към акционерите си........
Виж целия пост
# 1
Подай оплакване в ХЕИ и в Комисията за закрила на потребителя. Ако имаш познати - вдигни валянка и по медиите. Така доста мами ще научат и ще имат еднонаум, като купуват този продукт. Което е жалко, защото ние много го тачим Sad
Виж целия пост
# 2
Егати ужаса Imp И те ли ....Ами...можеш да со оплачеш в Комисията за защита на потебителите, но ефект няма да има.Така, че по-добре - в "Господари на ефира".Имаше една мама, дето познава Мавриков, ама коя беше Thinking
Виж целия пост
# 3
а не мислиш ли, че буболечката може да е скочила там от собствената ти къща? А не да е била в кашата.Веднага си готова да обвиняваш, че и край, Нестле не стават.Чд те е , че правят ад.млека ли, що ли?
На мен ми се е случвало в една забравена каша да намеря 2-3 буболечки.Със сигурност не са  я произвели така.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: sunny7
А на всичко отгоре бебо се изрина по гърба - алергия ли е, що ли?  Дано му мине скоро на детенцето.

За обриването. На кутията пише, че може да съдържа следи от мляко и да не се дава на деца с алергия към белтъка на кравето мляко.

Редовно купувам такава каша, но до сега не съм попадала на "находки"
Виж целия пост
# 5
Цитат на: mama kenga
а не мислиш ли, че буболечката може да е скочила там от собствената ти къща?

Категорично не   е от къщи. Кашата беше отворена преди 2 дни и съхранявана в техните рекламни метални кутии.
Животинчето беше малко плоско, правоъгълно и отдавна умряло.
Съжалявам за лошата новина в постинга ми.
Всички сме хора - и от тази фирма са хора, но и ние сме хора!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: cheta
За обриването. На кутията пише, че може да съдържа следи от мляко и да не се дава на деца с алергия към белтъка на кравето мляко.
"


Чела съм тези думи и се чудя как така ще се появи и мляко?
Как ги правят, как ги пакеритат тезипродукти?

До сега бебо няма установена алергия, дано и да не се появи. Praynig
Виж целия пост
# 7
е няма сега да се караме - хора сме Grinning
Виж целия пост
# 8
Възможно е да се е появила животинката от неправилно съхранение в магазина. Или при нарушаване целостта на опаковката, но това не значи по вина на Нестле обезателно.
Виж целия пост
# 9
И относно оплакването - просто няма да можеш да докажеш по никакъв начин, че си намерила тази буболечка в техния продукт.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Anonymous
Възможно е да се е появила животинката от неправилно съхранение в магазина. Или при нарушаване целостта на опаковката, но това не значи по вина на Нестле обезателно.

Който го е писал, виждал ли е изобщо каши на Несле?
Как ще влезе буба през запечатана опаковка от алуминиево фолио и картонена кутия?
 #Sniper
(то и аз някой път се изказвам неподготвена, ама...)
Виж целия пост
# 11
По-спокойно де!

 Все едно е невъзможно опаковката да е била разкъсана по някакъв начин - или пропуск при самото пакетиране или по складове и магазини.
Както разбира се, може да е попаднала там още при самото производство!
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Anonymous
По-спокойно де!

 Все едно е невъзможно опаковката да е била разкъсана по някакъв начин - или пропуск при самото пакетиране или по складове и магазини.
Както разбира се, може да е попаднала там още при самото производство!


Защо не се регистрираш и тогава да спориш  Close
Виж целия пост
# 13
Цитат на: evpraksia
Цитат на: Anonymous
По-спокойно де!

 Все едно е невъзможно опаковката да е била разкъсана по някакъв начин - или пропуск при самото пакетиране или по складове и магазини.
Както разбира се, може да е попаднала там още при самото производство!


Защо не се регистрираш и тогава да спориш  Close


Много тъпо изказване! Какво те притеснява - това, което съм написала или това, че не съм регистрирана.
Мисля, че не съм обидила никого, за да ми нахвърля някой!
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Anonymous

Много тъпо изказване! Какво те притеснява - това, което съм написала или това, че не съм регистрирана.
Мисля, че не съм обидила никого, за да ми нахвърля някой!


Това, че не си регистриран, все едмо си говоря със стената, и товето изказване е тъпо, не моето, ти ме обиждаш, не аз тебе, така че ако има някой засегнат - съм аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия