Козметика от Venus"

  • 2 159
  • 14
Здравейте на всички:) Аз съм нов член на форума:)
Вчера си купих мляко за тяло на фирма Venus s аромат на шоколад и лешник:)ммм страхотен е:0Дне скато го ползвах забелязах, че кожата става много гладка и мека и мирише страхотно Grinning Освен това в опътването пише че има действие и на афродизиак Wink
Та исках да ви попитам дали някой е ползвал продукти на тази фирма:)
Поздрави!
Виж целия пост
# 1
Да!Ползвала съм!Цялата серия!
Доволна съм!Не са лоши!
Виж целия пост
# 2
Взех си душ гел Кафе Еспресо- страхотен е. Мирише апетитно, идва ми да си пийна от него.  Laughing
Мисля да си взема и крем за тяло от същата серия...
Виж целия пост
# 3
имам лосиона за тяло с шоколад и ванилия и нещо не съм доволна-попива бавно и самият аромат е малко гаден #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала продукти на тази фирма, но като чета те са много "вкусни"  eat
Виж целия пост
# 5
А кой е производителя на тази козметика?
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала гел за измиване. Не е нещо особено.
Мирисах го този лосион за тяло с ванилия и шоколад. Не ми допадна.

Чувала съм добри отзиви за антицелулитната кал.
Но не съм я ползвала лично.
Виж целия пост
# 7
Сега ща ме линчувате, че се правя на незнам си каква, ама и аз си взех такъв лосион (без да го помириша като го купувах) и като го пробвах ми мирише на "евтино" някак....едно задушливо и тежко, а и самата консистенция беше една никаква  Rolling Eyes ......абе незнам, но не го ползвах! Наистина миришат "вкусно" и са хубави продуктите на Pupa според мен  Peace
Виж целия пост
# 8
Сега ща ме линчувате, че се правя на незнам си каква, ама и аз си взех такъв лосион (без да го помириша като го купувах) и като го пробвах ми мирише на "евтино" някак....едно задушливо и тежко, а и самата консистенция беше една никаква  Rolling Eyes ......абе незнам, но не го ползвах! Наистина миришат "вкусно" и са хубави продуктите на Pupa според мен  Peace
Дааа....страхотно миришат Embarassed
Между другото за същата цена като тази на Венус има едни много хубави лоисиончета в Бонжур-не мога да си спомня точно името им(Долче нещо си беше... newsm78),които имат много по-интересни и разнообразни аромати(например шоколад,мента,ягода,бисквита,зарахен памук),които хидратират много по-добре и аромата им е по-дълготраен.
Виж целия пост
# 9
на мен пък страшно ми харесва лосиона:)Според мен ухае прекрасно и наистина омекотява кожата txtloves   но всичко е въпрос на вкус:)
Venus  се произвежда от италианска фирма.
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205503.msg4415062
Виж целия пост
# 11
Аз си купих автобронзант ва Венус и също съм много доволна, както и от лосионите им за почистване на лице. Супер са  bouquet
Виж целия пост
# 12
dolce tentazione se kazvat tezi v bonjour.миришат супер
Виж целия пост
# 13
Взех си душ гел Кафе Еспресо- страхотен е. Мирише апетитно, идва ми да си пийна от него.  Laughing
Мисля да си взема и крем за тяло от същата серия...

Аз си купих крема за тяло преди няколко дни. Мноого хубаво мирише, но след като се намажа ароматът е супер нетраен! Crossing Arms След няколко минути вече не мирише. Инач на консистенция е приятен, не е прекалено гъст, но е леко мазен.
Виж целия пост
# 14
ползвам антицелулитния гел и нощен антицелулитен крем
много съм доволна
и калта е със страхотен ефект, но си изисква време ...
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия