Има ли бъдещи майки от Павлово или Бъкстон?

  • 2 239
  • 18
Ако има може да се разхождаме (дай боже) през пролетта заедно. Нищо, че не съм наясно там къде може да се разхожда ...няма паркове хич...
Виж целия пост
# 1
Аз сам горе долу в този район. Под резиденция Бояна, от другата страна на околовръстното, къщичките. По планове юли - август съм там.
Трудно е за разходки. Едно време с малкия ходех пеша до пазара в Борово. Има много нови кафенета отворени, където може да се застоиш с бебето Wink Сръбското ресторантче не е лошо. Можеш да си виснеш там на една салатка, а имат и занимавка за малко по-големи дечица, но не може като парк да се ползва за съжаление   Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2
Така ,като гледам лентичките ,скоро ще имате бебчета. Grinning Моето е на 9 месеца.Ако искате може да се видим. Аз съм до 5-то у-ще Simple Smile Има градинки между блоковете....а иначе и аз го разхождам до Борово.
Виж целия пост
# 3
Аз от скоро съм в този район и не ми е особенно познат, но се водя Бъкстон, т.че може би и аз съм близо  Grinning.
Виж целия пост
# 4
Ние сме на Горнобанси но ходим по Павлово и Бъкстон че тук е много пусто.
Виж целия пост
# 5
Бях писала в темата на майките от Борово,но те са ми далече....
Виж целия пост
# 6
Здравейте, а на Лагера отваря ли се парашута??  Thinking елате насам има парк + много градинки между блоковете.. Blush
Виж целия пост
# 7
Заформя се нова групичка.Аз съм на границата Павлово-Бъкстон след 5 у-ще.Като излизам нанякъде особено по обед виждам доста мами с колички,но физиономиите са ми непознати.Иначе с баткото едно време сме ходили къде ли не до Борово,след това в градинката на СДС /голям ветрилник,но лятото е супер,когато навсякъде другаде е адска жега/,градинката на Павлово /прашната градинка/. Има и едно ново кафе от миналата година та и там става при топло време.То е между блоковете при пицария Пичонара. Позабравила съм ги вече,но май наближава времето да си ги припомня!Така че може да се видим някой път!
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Ali97
Заформя се нова групичка.Аз съм на границата Павлово-Бъкстон след 5 у-ще.Като излизам нанякъде особено по обед виждам доста мами с колички,но физиономиите са ми непознати.Иначе с баткото едно време сме ходили къде ли не до Борово,след това в градинката на СДС /голям ветрилник,но лятото е супер,когато навсякъде другаде е адска жега/,градинката на Павлово /прашната градинка/. Има и едно ново кафе от миналата година та и там става при топло време.То е между блоковете при пицария Пичонара. Позабравила съм ги вече,но май наближава времето да си ги припомня!Така че може да се видим някой път!


Ние да не се позвнаваме??? И аз съм на границата-точно до 5-то у-ще!
Колко е голям баткото?Моя е  на 9 години.Ходехме навсякъде ,където си изброила.И сега ходим на СДС-то,там имам приятелка/в блока/Жоро го отгледах в тази градинка на Павлово Wink сега ходим и на пицарията....
Виж целия пост
# 9
Ами може и да сме се виждали,знае ли човек...може и сега да се виждаме?Аз сега като видя някоя мама и се зазяпвам по количката,кой знае какво си мислят,ама съм на етап проучване. Баткото е на 7 години.Някъде до година-година и половина бяхме на СДС-то. След това се преместихме в градинката на Павлово,докато не затвориха кафето.Общо взето повече сме били там.После пак се върнахме на СДС-то.Е той междувременно тръгна и на градина.А миналото лято основно бяхме на кафето на Пичонарата,че ни беше удобно след детскта градина.
Виж целия пост
# 10
Ali97, аз моята щерка също я разхождах из описаните от тебе места. В България живеем на Иван Сусанин и тези градинки ми бяха най-близки. Като гледам децата ни са на една възраст, няма начин да не се познаваме поне по физиономия. Живот и здраве, ако всичко при нас мине добре и тази година ще си се приберем. Та бройте ме и мен за някоя от августовските срещи Grinning
Виж целия пост
# 11
Сигурно сме се виждали,аз съм на Симеон Радев.
Виж целия пост
# 12
И аз и аз ще дойда през август, с моя бебо.
А къде е това СДС? Може би е трудно да се обясни... Само ориентиривъчно, аз ще кръстосам махалата да я намеря. Благодаря!
Виж целия пост
# 13
Цитат на: lioneberja
И аз и аз ще дойда през август, с моя бебо.
А къде е това СДС? Може би е трудно да се обясни... Само ориентиривъчно, аз ще кръстосам махалата да я намеря. Благодаря!


СДС-то е до малката градинка на бл.25 ,на ул.Вихрен.Ако идваш от Павлово -вляво.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: StaM


СДС-то е до малката градинка на бл.25 ,на ул.Вихрен.Ако идваш от Павлово -вляво.

Вие и сега ли ходите там?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия