Микомакс и кърмене?

  • 3 777
  • 8
Здравейте!Може и да е писано нещо вече по въпроса, но колкото и да диря, все не мога да си изясня може ли по време на кърмене да се преприеме орален прием на Микомакс( за гъбички)?
Благодаря ви предварително, ако решите да ми помогнете!
Виж целия пост
# 1
Прочети листовката на лекарството, там е посочено, аз скоро го пих и доколкото си спомням мисля, че не можеше.
Виж целия пост
# 2
Току що погледнах листовката му,не може да се използва при кърмачки,противопоказно е.
Виж целия пост
# 3
Прочетох си листовката и все пак го пих.Никакъв отрицателен ефект не се получи.В повечето случаи фирмите превантивно пишат за някои лекраства ,че не е препоръчително да се използват,но лекарите ги предписват.Винаги съм била внимателна в това отношение, но сега просто беше наложително да се предприеме това лечение.Съветвам ако на някой му се наложи да пие това лекарство и  кърми все пак да се посъветва с лекаря си. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Е ти точно какъв ефект очакваш? newsm78.Въпроса е ,че може да навреди на бебето,чрез кърмата.
Виж целия пост
# 5
Кърмя детето си до два пъти на ден, а лекарството се приема само веднъж в месеца. В деня , в който глътнах хапчето изчаках да мине доста време(повече от 12 часа), и после я накърмих.Вярно е ,че рискувах, но това беше необходимо!Не може да се прецени колко голям е рискът за кърмачето(на 1 годинка).
Виж целия пост
# 6
и аз имам нужда от Микомакс ама ми е много малко кърмачето още. Мисля си за вариант да си замразя кърма за 2-3 дни, но дали е достатъчно като време да се изчисти организма ...
Виж целия пост
# 7
Честно казано не зная.Мисля, че Микомакс като депо първо е много силен и второ променя на ниво клетка, ако не се лъжа.
Дано все пак и някой лекар или фармацевт се включи в тая темичка.
Така или иначе аз поех риска да го пия.
Във вашия случай е по-добре само локално да ограничите проблема,докато не вземете решение след време да спрете да кърмите и да си изпиете необходимите лекарства.
и аз имам нужда от Микомакс ама ми е много малко кърмачето още. Мисля си за вариант да си замразя кърма за 2-3 дни, но дали е достатъчно като време да се изчисти организма ...
Виж целия пост
# 8
Когато пих Микомакса не кърмих пет дена! Спомням си че рових в един сайт по основна съставка и пишеше че се редуцира от организма за около 5 дни! Малко по спомен говоря ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия