Колко зъба???

  • 1 731
  • 16
Извинявайте за глупавия въпрос,но колко зъба трябва да има детето до 2 год възраст(пълен набор)???Не ми се ровеше из разни сайтове за инфо и реших да попитам по-вещите.На мен ми е останало в главата,че децата имат 24 зъба,а възрастните 32
Виж целия пост
# 1
До колкото знам - 20 зъбчета
Виж целия пост
# 2
20 Peace Баткото е на 6 и още е с толкова,по-късно трябва да излезнат още 4 кътника,но те ще са постоянни.
Виж целия пост
# 3
Ами не, не са 20. 16 са. Останалите 4 излизат между 2 и 3 годишна възраст.
Виж целия пост
# 4
едната има 13, другата 16. не ме интересува по книга колко трябва да са. едната изкара първи зъб на 7 месеца, другата на година и месец
Виж целия пост
# 5
Единият има 11, а другия - 9. Както сме тръгнали, по думите на Тарталета, няма да има спирка в излизането им Laughing.
Виж целия пост
# 6
Около 2- годишна възраст все още са само 16.
Виж целия пост
# 7
Пълният комплект млечни зъби са 20. Последните 4 (кътниците) излизат след 2 години Peace.
Виж целия пост
# 8
Ние сме на 1г и10м и имаме 16 зъба.Знам,че пълният набор млечни е  20
Виж целия пост
# 9
Пълният комплект млечни зъби са 20. Последните 4 (кътниците) излизат след 2 години Peace.

И аз така знам.
Виж целия пост
# 10
Зъбчета  Simple Smile

Малко преди да навърши 2 години видях 20-то зъбче  Simple Smile
А по повод твоята тема ги преброих сега (3 г.) и се оказа, че има вече 21-во, не знам от кога е  Joy
Виж целия пост
# 11
Е, как 21-во, нали млечните са всичко на всичко 20  Shocked  newsm78
Виж целия пост
# 12
Е, как 21-во, нали млечните са всичко на всичко 20  Shocked  newsm78

Ще откача  #Cussing out броих, смятах, броих, смятах, докато видя, че има един излишен резец  doh дано има място да се наместят всички зъби, че на моя приятелка й вадиха, за да стигне мястото  Confused

Ето, отгоре са 11 общо зъбите, вместо 10  Confused
Виж целия пост
# 13


Ще откача  #Cussing out броих, смятах, броих, смятах, докато видя, че има един излишен резец  doh дано има място да се наместят всички зъби, че на моя приятелка й вадиха, за да стигне мястото  Confused

Ето, отгоре са 11 общо зъбите, вместо 10  Confused
Никол ти ме шашна. Shocked
Виж целия пост
# 14
Верно бре  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия