С куче на море

  • 1 258
  • 4
Някой водил ли е кучето си на море?Интересуваме къде и някакви съвети за пътуването с кола и престоя там.
Виж целия пост
# 1
Водих, но преди 4-5 години. Щото беше френски булдог и пътуването беше много трудно. Спиране често, купичка с вода под ръка, мокрене на козината малко ако закъса. Храна не, щото може да повърне. Добре е да се тръгне рано сутрин по хладината. Да не закусва хайвана.

Добре е да имаш координати на квартири/хотели които приемат и домашни любимци (тук не мога да помогна).
На плажа е купон  Laughing каишката винаги с теб, щото търчат като бесни по пясъка. Не се съобразяват коя е твоята хавлия, та трябва да внимаваш да не нацели чужда. Вземи си торбички за плажа - в случай, че се изака.
Препоръчвам да си изберете по -спокоен плаж, по-малко населен. Иначе ще е много трудно на гъсто населените.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти,Джес!Нашият е английски булдог.Добре че ми каза за яденето аз мислех да го нахраня,че като е гладен става неспокоен.
Виж целия пост
# 3
на булдоците, знаеш, им е проблем носа и дишането. Та се зареди с поне 2 бутилки с вода. Добре е да правите почивки. Запаси се и с парцали, кухненска хартия... нещо за бърсане  Laughing
Моята хубавица е с много сплескана муцуна и при дълъг път стигахме до повръщаме редовно.
Виж целия пост
# 4
Надявам се да оцелее гадинката. Mr. GreenАз съм бясна защото мъжа ми категорично отказва да го оставим в хотел  Twisted Evil.Излишно си усложняваме живота.И по голямата част от багажа е естествено "почистващи"материали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия