Хъркате ли?

  • 8 742
  • 64
Мъже, хъркате ли? Правите ли нещо за да промените това?
Жени, хъркат ли мъжете ви? Как се справяте с това?
 Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
мъжа ми хърка, и то доста! ако не бяха децата/ щото малкия отвреме на време се буди/ , щях да спя с тапи в ушите, защото ми пречи...иначе съм забелязала , че не хърка , когато е обърнат настрани...и го ръчкам по цяла нощ да спи така...иначе не мога да мигна от него, а спя като пън/ единствено хъркането му , ме побърква/
Виж целия пост
# 2
Snoreeze  Peace
Виж целия пост
# 3
Мъж ми хърка като дъскорезница  Crazy Затуй се изнесе да дпи в хола, че постоянно ги ритах - то не се спи от него  ooooh! От едната страна малкия през 5 минути се буди да суче, от другата той хърта-хърта  #Crazy
Виж целия пост
# 4
той не хърка. аз хърках като бременна Embarassed....сега не спим заради бебето, тако че не ми е павил забележки  Wink
Виж целия пост
# 5
Оооооо, и още как  #Cussing out
Имало е нощи, в които по три часа не съм мигвала, за да го бутам и ритам. Лошото при нас е, че няма къде да се изнеса.......Но за новото жилище съм харесала един разтегателен диван в хола - там ще спи  Naughty
Виж целия пост
# 6
Кажете за тапите за уши,моля ви Praynig
Помагат ли и кои са най-удобни и ефективни?При нас проблема наистина е сериозен TiredНе мога вече час по час да го ръгам и да слушам дежурното "ама аз не съм заспал" или "еми аз как не се чувам"...
Като се роди малкото,не знам.Живеем в гарсониера и в една спалня с ревящо бебе и тюлен,който бичи като банциг,направо ще се зомбирам.
Виж целия пост
# 7
Хърка като е пил ooooh!Много е дразнещо,но сега спим в отделни стаи и може да си пали резачката колкото си иска hahaha
Виж целия пост
# 8
Кажете за тапите за уши,моля ви Praynig
Помагат ли и кои са най-удобни и ефективни?При нас проблема наистина е сериозен TiredНе мога вече час по час да го ръгам и да слушам дежурното "ама аз не съм заспал" или "еми аз как не се чувам"...
Като се роди малкото,не знам.Живеем в гарсониера и в една спалня с ревящо бебе и тюлен,който бичи като банциг,направо ще се зомбирам.

Категорично - НЕ помагат ако спи до теб или в стаята. Опитвала съм, дори моите са ми подарък от свекървата....толкова ме съжали, милата.  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Не знам за мъжете, но аз съм се будила
от собственото си хъркане когато бях
бременна  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Цитат
Ефективно средство за бързо и дълготрайно облекчаване на хъркането. Лесен за употрена спрей за гърло, представляващ бленда от микрокапсулирани естествени масла.
 
Каква е причината за хъркането?
Хъркането най-често се дължи на вибрация на меките тъкани в гърлото, провокирана от въздух, минаващ при дишане по време на сън.Една от основните причини за хъркането е колапс на орофаринкса и хипофаринкса, чийто тонус намалява постепенно с годините или при хора с наднормена телесна маса, както и след консумация на алкохол. По време на сън те се отпъскат и дори преминаващия при дишане въздух ги кара да вибрират, вседствие на което хъркането е налице.
В бъдно състояние добрият мускулен тонус поддържа тези тъкани в добра форма и те не вибрират.
 
Как действа Snoreeze?
Snoreeze представлява уникална бленда от микрокапсулирани естествени масла, които действат като "лубрикант" на меките тъкъни в гърлото по време на сън и по този начин редуцират тяхната вибрация и осигуряват на Вас и Вашия партньор спокоен сън.

Snoreeze е ефективен в 97% от случаите според клинично проучване на Мичиганския университет.
 
Резултатът от друго клинично проучване (лабораториите Инвереск, Великобритания) показва, че ефектът от употребата на Snoreeze е по-осезаем за партньора:
86% от хъркащите отчитат намаляване на хъркането след употребата на Snoreeze;
93% от техните партньори твърдят, че хъркането е намаляло рязко след употреба на Snoreeze;
Начин на употреба
Snoreeze е лесен за употреба като в допълнение на основното си действие освежава дъха с приятен аромат.
 
Създаден по модерна липозомна технология, препаратът започва да действа незабавно, отделя активните си съставки постепенно във времето, осигурява 8-часов спокоен сън за хъркащия и неговия партньор.
 
Употребява се преди лягане.
Флаконът се разклаща и се впръсква трикратно в задната част на гърлото. Течността се задържа 20 сек. преди да се преглътне, след което не се яде и пие, а ако това стане, процедурата се повтаря.
 
Snoreeze се предлага във флакон от 22ml.
Спреят е с помпов механизъм, така че няма риск от респираторни смущения при неговата употреба.
 
Snoreeze не е средство за лечение на сънна апнея.
Виж целия пост
# 11
за хъркането хъркам, когато спя по гръб, даже вднъж съм се чувал точно преди да се събудя, но по принцип спя на една страна и не преча на жената.
Виж целия пост
# 12
Кажете за тапите за уши,моля ви Praynig
Помагат ли и кои са най-удобни и ефективни?При нас проблема наистина е сериозен TiredНе мога вече час по час да го ръгам и да слушам дежурното "ама аз не съм заспал" или "еми аз как не се чувам"...
Като се роди малкото,не знам.Живеем в гарсониера и в една спалня с ревящо бебе и тюлен,който бичи като банциг,направо ще се зомбирам.

ооооо, същата работа
напълно ти съчувствам
и ергонимична възглавница купувах- не става
през тапите- пак го чувам
откачам вече, ще стигнем до бой скоро време
мисля да купуваме едно диванче за кухнята и там да спи
не издържам вече
Виж целия пост
# 13

притеснява ме, че е на билкова основа, а той е алергичен към всякакви треволяци, целият се подува, особено от бял равнец...
да не вземе да получи някой пристъп, че...
Виж целия пост
# 14
Ще купя един спрей,пък да видим Rolling Eyes
Големи надежди възлагах на тия пусти тапи,но щом не спасяват положението,хич няма да търся.
Ако отслабне малко,сигурно няма да кърти такива децибели,но това е мисия невъзможна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия