Нещо наистина страшно.

  • 4 112
  • 65
http://dnes.dir.bg/2007/08/17/news2006488.html
Виж целия пост
# 1
Божее Cry Cry Cry
Наистина е страшно. Горкото детенце Cry
Виж целия пост
# 2
Ужас!
Виж целия пост
# 3
 Shocked

Но, не разбирам как така никой не е чул нищо. #Cussing out
Бива ли да оставиш толкова малки дечица без надзор. Направо тръпки ме побиват като си помисля колко дечица са изложени на подобен риск и без надзор от никого.

Къде са родителите на тези деца? Къде са ни социалните служби? Къде са ни държавните институциите ни!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Ужас.... направо настръхнах  Cry Praynig
Виж целия пост
# 5
Shocked

Но, не разбирам как така никой не е чул нищо. #Cussing out
Бива ли да оставиш толкова малки дечица без надзор. Направо тръпки ме побиват като си помисля колко дечица са изложени на подобен риск и без надзор от никого.

Къде са родителите на тези деца? Къде са ни социалните служби? Къде са ни държавните институциите ни!!! #2gunfire

Ромите го правят, оставят си децата да си играят на пътя, без контрол и после реват, че им отишло детенцето. Такива случки съм виждала с очите си.
Виж целия пост
# 6
Поредното доказателство за безотговорността на някои родители...
Виж целия пост
# 7
Да и аз прочетох преди малко, търсейки инфо за пожара в Дружба...
Мислех да го пусна и аз като тема.
Истинска трагедия, бедното детенце. Представям си го малко и беззащитно и плача и кучетата, повалили го на земята и хапят малкото телце... Толкова ми е мъчно и болно, нямам думи да изрека какво заслужава "майката" на тези дечица. С голи ръце бих я изкормила!
Виж целия пост
# 8
Това е кошмар.Що за майка е това? newsm11
Виж целия пост
# 9
Трагедия ...

Не трябва да се оставят без надзор нито деца, нито кучета.
Виж целия пост
# 10
Хайде някой да каже нещо и за кучетата. Не смятам, че само майката има вина. Все пак говорим за глутница кучета, а не за вълци !!!
Виж целия пост
# 11
Кучетата са били бездомни предполагам. Интересно какво ще кажат тези, които хранят бездомните кучета и се обявяват против мерките срещу тях.
Виж целия пост
# 12

                 Много жалко за детенцето!Мир на душата му! Sad
 
Поредното доказателство за безотговорността на някои родители...

   Убеждавам се, че ромите са много нехайни за децата си Sad
 
Виж целия пост
# 13
Хайде някой да каже нещо и за кучетата. Не смятам, че само майката има вина. Все пак говорим за глутница кучета, а не за вълци !!!
По принцип съм "кучкар" както ме нарича баба ми ( т.е. - обичам кучетата). Обаче като гледам какви огромни песове се скитат по улиците, гладни и мършави....ами те са си живи вълци. Вече станаха толкова много нападенията над хора от скитащи кучета, че не знам как още не са тръгнали ловни дружинки подире им. Ако някъде вълк нападне стадо - сума ти ловджии хукват след него - "стоката" им щял да погуби... #2gunfire Ами хората??? Ами децата????? Спирам да пиша че започвам яко да се паля  Rage
Виж целия пост
# 14
Ромче или не,никой не заслужава такава смърт.Снощи се сблъсках със същото отношение към ромите от страна на мъжа ми.Даваха репортаж за момичето,дето скочи от 4 етаж,за да се спаси от насилниците си.До сега не го бях виждала добре.Толкова красива беше,със сини очи,къдрави кестеняви коси,бяло лице,картинка.Да,ама ромка.Оженили са я за първи път на 11 години.Сега,на 17г е държана в плен,изнасилвана и пребивана ежедневно в продължение на 20 и повече дни.Очите ми се насълзиха като гледах и спонтанно извиках мъжа си да види колко е красиво момичето."О,ама тя е ромка" каза той и излезе от стаята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия