може ли и тук съвет

  • 4 769
  • 50
момичета, много се извинявам че това е поредната тема с питанка за лекар, просто година и половина си обикалям безцелно и какви ли не изследвания правихме, какви ли не лекарства пихме с половинката, при всяко ходене на лекар има нещо ново ooooh! проблема е болка по време на контакт, беше от една бактерия, втора, гърби, коки... след това една лекарка, втора... в крайна сметка ми препоръчаха Халачева, жената изследва всичко, пак лекуваме някакви бактерии, оказа се раничка, тушира ми я 2 пъти и сега трябва да ходя на контрола пак, проблема е че оплакванията си продължават, искам да знам има ли доволни от нея, мога ли да й се доверя на 100% или да продължавам с обиколките ooooh! благодаря предварително за отговорите  bouquet

става въпрос за д-р Халачева, МД Варна, пуснах тема и в справочника, но тук има повече четящи и много от вас може да ми дадат съвет не само за лекарката, но и за лечение, много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз лично нямам никак добри впечатления от д-р Халачева. Тъкмо бях  започнала опити за бебе и т.к. половинката ми щеше да заминава в чужбина и отидох на фоликулометрия при нея.
И тя от един преглед ми вика нямаш овулация, другия месец ще те стимулирам с клостил бегит и ми бутна рецептата в ръцете.
Защо не се ориентираш към специалист в областта на проблемното забременяване?
Виж целия пост
# 2
по принцип исках да разбера откъде е тази болка по време на контакт, после да правим опити за бебе, но вече повече от година както писах горе никой не ми казва кавко ми е, само ме лекуват ooooh! на мен добре ми обяснява жената кое какво откъде, ама приказките не оправят май Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Теди,
не пишеш дали си се изследвала за хламидии! Ако не си - направи го!
Успех!  bouquet
Поста на Стелиана ме хвърли в дълбок размисъл! Thinking Клостилбегит - а сигурно и е изписан без хормонални изследвания и цветна снимка на тръбите! Confused
И това след един ановулаторен цикъл, който е установен незнайно как! Shocked
Няма да коментирам! Close
Виж целия пост
# 4
д-р Дюлгерова ми прави тест за хламидия, като взе секрет от шийката, да ходя ли на допълнителни изследвания?
Виж целия пост
# 5
PCR-а е надежден тест, не би трябвало да имаш притеснения.
Смени си лекуващия лекар!  Добрия специалист и правилната диагноза са половината от пътя, който трябва да изминем. Не е добре да се луташ и да губиш време при разни "специалисти"!
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 6
PCR-а е надежден тест, не би трябвало да имаш притеснения.
Смени си лекуващия лекар!  Добрия специалист и правилната диагноза са половината от пътя, който трябва да изминем. Не е добре да се луташ и да губиш време при разни "специалисти"!
Успех!  bouquet

именно, че само при специалисти ходя ooooh! незнам при коя да отида вече ooooh!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Съжалявам, не съм запозната със специалистите във Варна! Дано някой се включи с повече информация!  Peace
Виж целия пост
# 8
Тедито  много  е важно как точно  чувстваш болката, някъде  около шийката или по навътре  newsm78  / при мен е  някъде навътре, все  едно някой ми бута  яйчника/. 
При мен също  има периоди в които  в продължение  на седмици имам болка при полов контакт, но  аз го  определям като нещо  моментно и не  му  обръщам внимание тъй като  след определен период болката  изчезва  от самосебе си. 
Скоро не ми се беше случвало, но  от миналият месец пак се  появи  усещането, вчера ходих на гинеколог,  не съм се сетила да попитам от какво може да  се получава така, но след прегледа докторката не констатира нещо нередно.
В профила ти не пише на колко години си, но  в момента се сещам, че в първите години на половият ми живот почти всеки  контакт ми беше болезнен. Поне  аз го  определям като някакъв вид спазъм на вътрешните  органи.
Виж целия пост
# 9
в началото е болката, аз като питам от какво е не ми дават точен отговор, при мен болката не си е отминавала откакто се е появила, а това стана преди около година и нещо
Виж целия пост
# 10
Но как  я чувстваш?: като парене, нещо мускулно, или като дразнене на раничка, щипеща или нещо по различно
Виж целия пост
# 11
все едно че е рана и се дразни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
При мен усещането  е по различно, според мен отиди на преглед дори  и  платен, при който ще ти обърнат повече внимание и мисля, че  ако има нещо за  устаовяване то ще  излизи на  яве. /предлагам ти някоя частна клиника, прегледите  обикновенно са 20-25лв./
Виж целия пост
# 13
При мен усещането  е по различно, според мен отиди на преглед дори  и  платен, при който ще ти обърнат повече внимание и мисля, че  ако има нещо за  устаовяване то ще  излизи на  яве. /предлагам ти някоя частна клиника, прегледите  обикновенно са 20-25лв./

мила, първия път при Халачева дадох 60лв, после 10, след това 40, накрая пак 10, това е само при последната лекарка, преди това пак си ходих на частно ooooh! и не включва лекарствата
Виж целия пост
# 14
 Shocked    Shocked   Shocked   #Crazy     #Crazy
Ти ме разби и след като си дала толкова пари, се предполага че са ти направили  изследване поне за раничка, т.е. вече трябва да си наясно кво става, а ти не си , значи смени  "специалистката"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия