ЕДНА СТРАХОТНА ДИЕТА!!!

  • 11 685
  • 19
Знам че вече ви е писнало от всезнайковци на тема отслабване,но  преди около месец правих една диета,с която свалих около 12 кг.Ако диетата се повтаря моля да бъде изтрита тази тема(не желая да бъда досадна на никого-в днешното ежедневие има предостатъчно дразнители  Crazy)ДИЕТАТА Е СЛЕДНАТА:
1ден-макарони+сирене
2ден-варен ориз+сирена(или първи ден)
3,4,5ден-печени кюфтета +1вид зеленчук
6,7,8ден-печено телешко или риба на скара+1вид зеленчук
9,10,11ден-печено пиле+1вид зеленчук
12,13ден-телешко варено+моркови+лук+1вид зеленчук
14,15ден-варени картофи+сирене
16,17ден-марули с подправки
18,19ден-салата с подправки
20,21ден плодове
22,23 ден-варен ориз+кисело мляко
24ден-сладкиши

Аз я спазвах стриктно и е изпълнима дори за хората,които са по цял ден на работа.Има два основни принципа:
1.Не се яде след 18,00ч
2.Яде се само  това,което е посочено(количеството за деня е не ограничено,като разбира се не се прекалява)
Ако някой реши да я спазва успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Целия това количество ядене - сирене,
картофи,
ориз,
кюфтета,
сладкиши,
макарони
чакай че ми се завъртя главата newsm78 не е възможно
Виж целия пост
# 2
а пък аз като ям сладкиши и макарони със сирене не свалям Crossing Arms

по-добре не сваляй толкова бързо, но ти си знаеш
Виж целия пост
# 3
Дам,но се яде точно по схемата.1ден ядеш варени макарони(без захар и мазнина разбира се )+сирене.Като се замислиш повече от два пъти няма как да ядеш.Втория ден е същата работа(варен ориз и сирене).ЗА  кюфтета и другите месеса ти гарантирам че по-рано от 11.00 не можеш да ги ядеш,защото самия организъм (поне моя отказва да ядеш месо на скара рано рано).Може би пропуснах да кажа,че абсолютно всичко от месата се прави на скара и без никаква мазнина.
Виж целия пост
# 4
С това за невъзможността да ядеш рано месо - хич не съм съгласна!Аз закусвам в 6:30 и, ако има пържолка или пилешко месце от вчера - по-щастлив човек от мен няма!!!! Grinning
Виж целия пост
# 5
С това за невъзможността да ядеш рано месо - хич не съм съгласна!Аз закусвам в 6:30 и, ако има пържолка или пилешко месце от вчера - по-щастлив човек от мен няма!!!! Grinning
хич и не чакам да остане нещо от предишната вечер - приготвям си ги предварително и специално за закуска Joy Joy Joy
 
пък и не мога да ям повече от 2 пъти ли- ям по 5-6 пъти на ден Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6

пък и не мога да ям повече от 2 пъти ли- ям по 5-6 пъти на ден Joy Joy Joy
[/quote]

И аз, и аз!!!
Виж целия пост
# 7
абе,ако някой има смелост и си мисли че ще издържи да пробва.Така или иначе все някъде съществува идеалната диета.Може и път да я намерим скоро  LaughingНо поне не усвирепяваш от глад с тази диетка.На работа я правихме три жени едновременно и всяка свали различно.Всичко зависи от гените  Crazy
Виж целия пост
# 8
абе,ако някой има смелост и си мисли че ще издържи да пробва.Така или иначе все някъде съществува идеалната диета.Може и път да я намерим скоро  LaughingНо поне не усвирепяваш от глад с тази диетка.На работа я правихме три жени едновременно и всяка свали различно.Всичко зависи от гените  Crazy
бе за смелост сигурно си трябва-12 кг за 24 дни-после къде ще си нося висящата кожа newsm78 Joy Joy
а за идеална диета-аз вече намерих няколко - а из форума има страшно много доволни момичета, така че ти ще намериш за себе си
 но ако искаш да ти писне от въглехидрати-сигурно това е диетата Wink
Виж целия пост
# 9
Всеки си знае!Не принуждаван никой!Но висяща кожа със сигурност няма.Съчетано с подходящи упражнения е просто върха  bowuu
Виж целия пост
# 10
Миричка диетата ти е балансирана и хубава, (но трябва да се внимава с количесвото според мен) и лично аз не бих свалила с нея посочените от теб кг. Позравления за постигнатото!   bouquet

бе за смелост сигурно си трябва-12 кг за 24 дни-после къде ще си нося висящата кожа newsm78 Joy Joy

Никога не бих се присмивала за такова нещо! И за твоя информация, всичко е до кожа и 5 кг. може да свалиш и да ''виснеш'' и 25 кг. може да свалиш и да не ''виснеш'', но това, че го казваш така еди как си чест не ти прави,... абе без коментар!

Всеки си знае!Не принуждаван никой!Но висяща кожа със сигурност няма.Съчетано с подходящи упражнения е просто върха  bowuu

Спорта решава всичко  Peace

Виж целия пост
# 11



Никога не бих се присмивала за такова нещо! И за твоя информация, всичко е до кожа и 5 кг. може да свалиш и да ''виснеш'' и 25 кг. може да свалиш и да не ''виснеш'', но това, че го казваш така еди как си чест не ти прави,... абе без коментар!
Миранди,че аз за своята говорих,
Виж целия пост
# 12
Добре моя грешка, че съм разбрала иначе  Peace За кожата ако има спорт - няма увисване!!!  Peace
Виж целия пост
# 13
Добре моя грешка, че съм разбрала иначе  Peace За кожата ако има спорт - няма увисване!!!  Peace
няма проблеми Peace
ама моята си е една "тънка" и не се "опъва" даже и със спорт,като свалям разко, затова трябва да се внимава, е след време- да но на няколко пъти видимо си личеше-като салфетка седеше Sick
Виж целия пост
# 14
Миранди,благодаря за подкрепата.Просто мразя да съм на диета и вечно да съм гладна.А тази диета е хубава за лакомниците като мен.А за сладкишите не съм си и помисляла да ги ям,но по време на диета си казваш "Само да дойде този ден" Sunglassesи когато си постигнал нещо(моята колежка свали 5кг,но тя е доста по-възрастна от мен)те е грях да се наядеш със калоричните сладкиши.24 ден е просто стимул  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия