Кървене в средта на цикъла - какво да правя?

  • 1 617
  • 9
Здравейте момичета! Нова съм във форума. Ще се радвам ако имам вашата подкрепа и с удоволствие искам да споделя с вас.
Имам 2 деца, но от няколко месеца, по-точно от ноември пробваме за 3-то. Нещо не се получава. Иначе всичко е точно. Редовен 28-дневен цикъл, г-жа докторката ми казва, че всичко ми е наред... На 19 сутринта покачване на БТ, напрежение в гърдите, като в овулация, така добре я почувствах, идеална цервикална слуз. Предната вечер с мъжот ми правихме секс, викам си това ще е, ще наблягам на секса. И какво ... по обяд кървене, ама досущ М. и си ми тече и вчера цял ден. Днес сутринта няма нищо. Такова чудо не ми се беше случвало. А, забравих да ви кажа, че на 8.03 ми беше началото на предишната М. И за 10-11 дни кървене. На лекар ли да ходя, не си измерих сутринта БТ, толкова  ми беше спаднало настроението.
Виж целия пост
# 1
ама не се шашкай. може кървенето да е от ову-то.
лелееее, егати и специалиста съм станала Simple Smile
ако си притеснена, по-добре иди на лекар.
Виж целия пост
# 2
Цеци, моето мнение е да отидеш на доктор. Може и да не е нещо страшно, но поне ще се успокоиш.
Виж целия пост
# 3
И аз смятам че карвене по никое време си е за преглед!! Стискам ти палци да не е нищо особенно, и вероятно от овулацията! Но е хубаво да отидеш - дори само за да се успокоиш!
Виж целия пост
# 4
В първия момент и аз си помислих че е от ову-то, но като продължи и на следващия ден... Ако е така БТ трябва да се поддържа висока, нали? Ох, утре докторката ми е на работа, прилошава ми като ми се наложи да ходя при нея.
Момичета, имаше в Драгалевци един доктор Геловски, възрастен беше, а и това преди 17 години, спомням си ходих с жената на брат ми тогава, тя имаше голям проблем със забременяването.  И той тогава каза - няма жена в практиката ми, на която да не съм помогнал да забременее. И предписваше ФИБС почти на всяка 2-ра. И чудото ставаше. Само че тези ФИБС ако сте чували за тях забраниха да ги внасят заради съдържание на наркотични вещества. Незнам какво съдържаха, но още много жени забременяха с тях.
Виж целия пост
# 5
Успокой се. Иди на лекар и на ехограф. На мен ми идваше така близо година, един месец нормално 26-28 дни, след това на 14-15 ден кървене. Казаха ми, че било овулаторно. Има значение колко е обилно. Само ти цапа ли или е по-силно като М? Защото аз имах месеци, когато ми се появяваше едно ръждиво зацапване /1-3 дни/, а и такива дето си беше направо М и си ме държеше пак 5 дена. Наистина ужасно  #Onfire Докторът каза, че е от стрес, а аз в работата бях в постоянен стрес и винаги появата на такова кървене, беше следствие на някакво притеснение. Може би просто прекаляваш с очакванията. Успех ти желая, дано лесно успеете да го овладеете този проблем.
Виж целия пост
# 6
ами като М. само че ден и половина - два. Ами каквото е това, утре ще отида на лекар. Постоянното очакване, напрежението, следенето на признаци за ову или бременност ... все пак тялото ни реагира на промени.
Много съм щастлива че съм във форума и че ви има. Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Отиди и дано се поуспокоиш. На мен за първи път ми се случи зацапване по време на лятото по-миналата година,тъкмо свърших един курс на физиотерапия след възпаление и  така се бях сащисала ,че буквално на следващия ден отодох на лекар.Каза ми, че е овулаторно кървене-изписа ми витамин С и калцийфосфо С. След това, обаче през есента ми дойде точно М на 14-тия ден и тогава сериозно се уплаших. Веднага ме гледаха на ехограф и доктора каза, че няма кисти и т.н. а е на хормонално ниво и ми даде тогава ди пия Оргаметрил по някаква схема с идеята, че веднага трябва да ми спре. Не ми спря докато не си минаха нормалните пет дена и само дето се тъпках с хормоните. За това после като ми зацапваше не ходих всеки път на лекар, но като почна да зачестява нямаше как. Слава Богу отново нямаше нищо сериозно и доктора ми каза да пия противозачатъчни минимум шест месеца за да се регулира.
Остават ми още три, така че ще видим дали ще има резултат. Но моя съвет е недей много да мислиш, аз малко да се притеснях и веднага на другия ден-М. Беше много гадно и ти съчувствам за ужаса, който изживяваш. На мен какви ли не неща ми минаха през ума докато не се установи, че няма страшно. Ако искаш ми пиши на лични.
Виж целия пост
# 8
Вера,
Е при мен беше подобен случая последните два месеца - кървене в периода на овулация, после М. на 21-я ден. Но на мен лекарката ми каза да си изчакам първата ‘нормална’ според мен М. И да ида на хормонални изледвания. До момента само нормална ову имах – надявам се още 9 месеца да се запази  Laughing
Виж целия пост
# 9
При мен беше почти година, нормален цикъл, след това кървене и така започнах да се пообърквам. Най се притеснявах от хормоналните таблетки, но сега с новите противозачатъчни всичко е горе долу наред. За "щастие" имах страничен ефект- М, ми се влачеше по 9-10 дена  #Milti от новите хапчета, но било нормално, защото лигавицата на матката изтънявала и такива ми ти работи. Само аз си знам как се обяснява това на мъж- той не беше много щастлив от факта Sad Но сега нещата са наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия