Znae li niakoi neshto za taka narechenata stomashna sianka?

  • 767
  • 10
 Zdraveite mami na sladki beb4eta!

Pisha tazi tema tui kato ne mi e iasno kakvo predstavliava stomashnata sianka.Hodih na lekar i mi kazaha che ne vijdat stomashnata sianka na beb4eto. I sega shte triabva na 31.08 pak da otida da me vidiat za da razberat dali ima niakakvo podobrenie.

Ako niakoia e imala takuv problem molia da mi pishe.

Blagodaria!!!
Виж целия пост
# 1
Пиши на кирилица Моля .На мен ми бяха казали за уголемена стомашна сянка и аз много се стреснах.
Ходих на 3 д и д-р Марков ми каза че няма проблем.
Знам че трябва да я има.Ти в коя седмица си.Не се стряскай докато не чуеш поне още едно мнение
Моят съвет е да си запишеш час за 3Д .А много често лекарите  казват нещо,което не е толкова страшно , но човек като незнае .

Горе главата всичко ще бъде наред .

Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора - аз при трима доктори и тримата ми казаха едно и също- че тази стена не се вижда. Но наистина се надявам всичко да е наред!

Благодаря ти за отговора!
Виж целия пост
# 3
Препоръчват ти отидеш в МЦ Фемина при д-р Виолета Димитрова.
Апаратурата е много добра както и лекарката!
Виж целия пост
# 4
Здравей първо отидох именно при доктор Димитрова и тя ми каза за проблема, сега ме следят в 1 АГ болница и на 31.08 съм пак на преглед, но много се притеснявам какво ще ми кажат.Затова искам някой ако се е сблъсквал с този проблем да ми каже нещо повече.
Виж целия пост
# 5
Ами - уточни точно за какво става дума, моля!
Споменаваш "стена" - може би дефект на коремната стена на плода?? Да не би да е било коремна, а не стомашна сянка?
Виж целия пост
# 6
Моето бебе в случая няма предна коремна стена и голяма част от червата му са навън, въпреки че диафрагмата и белият дроб са си на мястото по-нагоре. Какво стана с авторката?
Виж целия пост
# 7
Моля те сподели какво видяха на прегледа. Дано всичко да е наред  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ако въпросът е към мен, видяха една топка до гениталиите на момченцето и около пъпната връв, която не трябва да е там...т.е. до този момент коремната стена не се е затворила.
Виж целия пост
# 9
и при мен редовно следяха дали има стомашна сянка. Това означава, че стомахчето на бебето е пълно с погълната от него амниотична течност. Така свиква да се храни и е важно да я има, за да се знае, че може да се храни, да гълта и със стомахчето му всичко е наред.
Виж целия пост
# 10
пуссни търсачка,скоро имаше подобна тема Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия