Имате ли впечатления от Детска ясла № 63, община Подуяне? Моля споделете...

  • 754
  • 5
Предстои ми да запиша Марти във въпросната ясла и ми се ще да знам нещо повече. Видимо нещата не изглеждат зле, но нямам никакви впечетления от персонала. Разбира се, далеч съм от мисълта да ви мрънкам колко съм притеснена и т.н, просто ми се ще да споделите впечетленията си (ако имате такива), за да не съм съвсем неподготвена за това какво да очаквам. Интересува ме главно дали ги хранят добре, дават ли им вода, извеждат ли ги на двора, сменят ли памперсите и т.н, абе въобще всичко, което споделите ще ми е от полза. Държа да подчертая, че не съм предубедена и очаквам на малкия да му хареса. Досега не се е отделял от нас и винаги плаче много, когато не сме около него. Предполагам, че ако персонала си знае работата, адаптирането му там ще бъде по- лесно. Благодаря предварително Hug.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Моята дъщеря е в тази ясла откакто навърши годинка и започна да си върви по-стабилно. Моето впечатление е, че лелите са мили и внимателни към децата. Относно водата, мисля, че не им дават да се наливат( може би пият вода само докато се хранят ). Моето главно притеснение преди да я пусна на ясла беше, че може би няма да и сменят памперса редовно и ще и се зачервява дупето. Е, засега не сме имали такъв проблем  Grinning Иначе, когато е хубаво времето ги извеждат на двора да си играят. Мисля, че се хранят добре, защото дъщеря ми не е отслабнала  Simple Smile И това е. Ако се сетиш нещо друго-питай. Ще се радвам ако сум била полезна
Виж целия пост
# 2
Мила, много съм ти благодарна за това, че се отзова Hug. Вече бях изгубила надежда, че в този форум има майки, които водят дечицата си там. Аз дори не подозирах за съществуването на яслата и случайно я открихме, отивайки към поликлиниката. За моя радост директорката се оказа разбрана и приятна жена, тъй- като имаше вероятност да не вземат Мартин от септември. Бяхме подали документите му само там, тъй- като ни е близо(живеем във високите блокове до Била). Питането ми за водата бе продиктувано от това, че моето дете пие страшно много вода и съответно пълни доста бързо и памперса. Сега правим изследвания, но не ми е много ясно кога трябва да се занесат. Дали веднага като станат или чак септември, а също така и как става самото записване (приемане) на дечицата в яслата - поетапно ли, по реда в списъка ли? Ако можеш да ми обясниш тази процедура, ще ти бъда безкрайно благодарна. Изследванията ще са готови в сряда и от там насетне не ми е много ясно как да процедирам, а и директорката е в отпуск. Много ти благодаря още веднъж  bouquet!
Виж целия пост
# 3
А има ли все още свободни места? И дали мога да давам дам детето си там само до обяд?
Виж целия пост
# 4
Здравейте, много се радвам, че има мами, които ще си пускат децата в 63 ОДЗ и на мен сега ми предстоят изследвания. Пишете нещо повече, директорката ми изглежда приятна. Ще пусна детето с добри чувства.
Виж целия пост
# 5
Аз май малко съм позакасняла с отговора, но не съм се включвала отдавна  Embarassed
martikom , вече ходите ли на ясла там Simple Smile А аз си мислех,че на нас ни е далеч  ( ние сме в 18 бл. Simple Smile )
Мари, моите впечатления са, че не само директорката, а и лелите са свестни ( поне тези, при които е била дъщеря ми ). Успех  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия