Как добавяте бисквити?

  • 1 158
  • 20
Здравейте! Във връзка с оптимизирането на хранителния режим на бебети ми /на почти 9 месеца/, д-р Слънчева ме посъветва да давам бисквити към вечерното мляко. Да, но как? С по-широк биберон ли? А както и да ги натроша все остават едри парчета.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Давай тогава с лъжичка, като каШа.
Виж целия пост
# 2
Има такива готови натрошени се продават на Плазмон и косистенцията им е като малко по едра сол,но са скъпички -10лв. в кутия като на Нан.
Можеш да си купиш такива каквито мислиш да даваш и да ги минеш през машинката за мелене и вечер в млякото за да насища.При нас не минава номера. Crazy
Виж целия пост
# 3
Счуквай ги в хаванчето(ако имаш) и използвай бибероните с трите позиции на Авент или Чико.
Виж целия пост
# 4
Аз слагах бисквити закуска,смляни в чопъра,после почнах да слагам каша 2л.Сега вече не му слагам нищо,само чисто мляко.Докато му слагах тези неща все си ядеше нощем,сега не яде,така че едва ли има голямо значение за засищането им.
Виж целия пост
# 5
Много ви благодаря   bouquet Предпочитам д аги давам с шише, защото така заспива най-лесно.
Виж целия пост
# 6
както е писано по-горе, има специални бишкоти на Плазмон.
Виж целия пост
# 7
Купувах бишкотите на Плазмон.Тях не е необходимо да натрошаваш.Като ги пуснеш цели в млякото и те сами се разтварят.
Виж целия пост
# 8
На сина си добавях в млякото от бишкотите на Плазмон и използвахме биберона с трите позиции на Авент.
Виж целия пост
# 9
На дъщеря ми понякога вечер в млякото или сутрин и слагам бисквити "Закуска" и давам с биберона на Авент,който е с 3 позиции.Добре ми се разбиват и без да ги меля Peace
Виж целия пост
# 10
Смилаш в мелачката бисквитите и слагаш в шишето. Няма да те съветвам да вземаш на Плазмон, сдно, че са безбожно скъпи, второ, че гранулите се разтварят само във вряла вода, имаче седят като пясък, и бисквитите им също не се разтварят. Пробвай с обикновени бисквити закуска.
Виж целия пост
# 11
Давала съм бисквити Закуска-натрошавах и пасирах заедно с млякото. Peace
Виж целия пост
# 12
Бишкотите на Плазмон са около 2 лв в пакетче от десетина ако не се лъжа и са много удобни, както са ти писали и други майки. Слагаш млякото във водата, слагаш и 1-2 бисквитки от тях, раздрусваш и те се хомогенезират с млякото. Удобно и засищащо!
Виж целия пост
# 13
Вчера си купих от натрошените бисквитките на Плазмон в кутия. Тази вечер сложих една лъжичка в млякото уж да заситя бебо, утре ще кажа резултата, но много трудно се нахрани. Пробвах с 3 дупки на Авент и Чико и с най-голямата на Чико, просто се измъчи детето.
Виж целия пост
# 14
Счуквай ги в хаванчето(ако имаш) и използвай бибероните с трите позиции на Авент или Чико.
Точно или Плазмон ,че лесно се разтварят .
Вчера си купих от натрошените бисквитките на Плазмон в кутия. Тази вечер сложих една лъжичка в млякото уж да заситя бебо, утре ще кажа резултата, но много трудно се нахрани. Пробвах с 3 дупки на Авент и Чико и с най-голямата на Чико, просто се измъчи детето.
Не с три дупки ,биберона на Авент е с три позиции е подходящ за по-гъсти млека и за бисквитки .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия