Солариум след морето?!

  • 1 871
  • 9
Момичета върнах се от морето преди 2 седмици с доста приятен тен. Обаче вече започна да става на петна. Какво мислите, хубаво ли да ходя на солариум за поддръжка и колко време след морето?
Виж целия пост
# 1
Според мен е добре да ходиш един път седмично за 12 минути,за да си поддържаш тена. Hug
Виж целия пост
# 2
И аз ще поддържам загар като ходя веднъж в седмицата на солариум. Ако се ползва козметика ефекта е по-добър.
Ако кожата ти е пострадала обаче по-добре е мажи с нещо и я остави да почине поне 1 седмица.
Виж целия пост
# 3
Ходя веднъж седмично  по 10 минути!
Виж целия пост
# 4
Някъде бях чела, че не било добре месец - два след море да се ходи на солариум. Не трябвало кожата печена на слънце да се пече веднага на солариум. Само, че не помня какво обясняваха на въпроса защо не?  newsm78
Виж целия пост
# 5
И аз знам, че трябва да се изчака!
Иначе и аз обмислям кой солариум да нападам тая година!
Виж целия пост
# 6
Момичета върнах се от морето преди 2 седмици с доста приятен тен. Обаче вече започна да става на петна. Какво мислите, хубаво ли да ходя на солариум за поддръжка и колко време след морето?
Да ,и аз така си го поддържам.По 1 път на седмиця ходя....и си откарвам с тенче почти цялата зима... Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Почакай 2 седмици и започвай да ходиш. 1 път седмично е добре за поддържане. Колко минути ще определиш според вида на кожата си и солариума  Peace Задължително използвай и специална козметика.
Виж целия пост
# 8
И аз ходя венъж седмично - иначе все едно не съм била на море - толкова бързо избелявам... Мажа се и с крем за бронзиране на кожата, много добре се получава Hug
Виж целия пост
# 9
И аз ходя венъж седмично - иначе все едно не съм била на море - толкова бързо избелявам... Мажа се и с крем за бронзиране на кожата, много добре се получава Hug
Я... newsm78  А какъв е този крем за бронзиране на кожата...ако не е тайна... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия