колан сас сауна ефект

  • 17 649
  • 16
Здравейте.
Някоя от вас ползвала ли е тези колани за отслабване със сауна ефект и ако да кажете дали има резултат.
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Брат ми ползва известно време такъв и каза, че го изгаря. Станали са му червени петна по кожата, там където нагрява.
Виж целия пост
# 2
Няма ефект Peace
Виж целия пост
# 3
Дай марка или снимка или модел
ако е от рекламираните по ТВ няма смисъл да си даваш парите  newsm11
Виж целия пост
# 4
Подкрепям - НИКАКЪВ ЕФЕКТ Mr. Green
Виж целия пост
# 5
 PeaceПри правилно използване-има ефект! Hug
Виж целия пост
# 6

КАК се използва правилно newsm78
Сестра ми го ползва 1 година,сега събира прах  bouquet
Виж целия пост
# 7
 PeaceАз го имам от миналата година и когато го купих,го използвах стриктно по указанията-1месец.Правилно за мен заначи ежедневно по 50мин с регулиране на тем. за да няма изгаряния.При всяко използване под мен оставаха "реки" вода-предварително изпивах по 1 чаша чай-кожата ми се заглади и обик. намаляха/талия ханш бедра/Тази година го "запасвам" под неопреновия клин,когата съм на кростренажора50-60мин и ефекта е същия само дето пот се лее от цялото ми тяло.Само да поясня че влия по-скоро на целулита и кожата,а не на кантара.Това е при мен,но явно всичко е индивидуално,защото колежка с която си ги купихме заедно каза че не отделяла и капка пот,тя по принцип мнооого рядко и трудно се потяла Thinking
А както всички знаем сауната и потенето са полезно нещо,за изхвърляне на токсините,така че като домашен вариант в колана лошо няма-напротив! Peace Hug
Виж целия пост
# 8
Toчно това имам предвид.
Повечето не се потят от него,аз съм го слагал няколко пъти е здраво се потях Peace
Но тази пот няма нищо общо с подкожната мазнина и за ефекта на стапянето и  bouquet
Виж целия пост
# 9
Да де, нали целулита не е само мазнина?!  Hug
Виж целия пост
# 10
няма никакъв ефект- нито се потя, а още по-малко отслабвам.
Виж целия пост
# 11
Ай, това е голяма глупост - една приятелка само дето не умря - натовари й се сърцето от температурата.
Виж целия пост
# 12
Аз съм по скоро за неопренов колан, от колкото за електронно стимулиращ колан  Peace

Но тази пот няма нищо общо с подкожната мазнина и за ефекта на стапянето и  bouquet

 Peace
Виж целия пост
# 13
Един приятел на майка ми си докара спукана язва от този колан Confused
Виж целия пост
# 14
Един приятел на майка ми си докара спукана язва от този колан Confused

Стига бе верно ли   Shocked  Shocked  Shocked??? Лелееее е егати колана, егати ефекта няма що. Този човек да вземе да ги съди тия  censored
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия