Изсветляване на естествено кестенява коса

  • 8 006
  • 9
Здравейте красиви мами!
Може ли да ми помогнете в начинанието ми да изсветля косата си. В момента цвета ми е естестено кестеняво, не съм я боядисвала и предпочетам да постигна ефект в домашни условия. Някой да има идея за изсветляване без химия Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Чела съм , че с отвара от лайка става.Едно време го практикувах, ама особен ефект не видях Simple Smile но поне няма да ти навреди
Виж целия пост
# 2
Пробвах, нещо не се получава с лайка  Confused Embarassed
Виж целия пост
# 3
Не може да очакваш кой знае какъв ефект без използване на химия.Също така с тези билки трябва да си по-упорита, може би няколко месеца с тях да си миеш косата. newsm78
Виж целия пост
# 4
Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink
Виж целия пост
# 5
Ефекта от солената вода и слънчевите лъчи ще бъде по поразяващ от някоя по щадяща,не толкова светла боя,с която да постигнеш един два тона изсветляване,може само няколко кичура,ако не искаш да си боядисваш цялата коса.
Виж целия пост
# 6
пробвай с безамонячната боя на Лореал  bouquet
Виж целия пост
# 7
Безамонячната боя не може да изсветлява Peace
Виж целия пост
# 8
Моята коса също е естествено светлокестенява. Изсветлява през лятото от слънцето и солената вода и то доста. Освен да те посъветвам да отидеш на море  Wink
Така ще си изтощи косата Confused
Виж целия пост
# 9
Пробвала съм с отвара от лайка. Каша от корени на ревен (не помня вече рецептата).  Laughing С листа от слънчоглед. Не става.
С кислородна вода става.  Wink Обаче дали ще го правиш с кислородна вода , или с боя - все тая.
Вече не си правя такива експерименти. Море и слънце - наистина това е най-добрият вариант за естествено изсветляване.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия