Всичко щеше да бъде прекрасно ако...

  • 1 568
  • 30
Винаги до пълното щастие ни дели само едно ако... И това ако ни бута напред.
Как е при вас - всичко щеше да бъде прекрасно ако....

За мен всичко щеше да бъде перфектно, ако ми оставаше повече време за собственото ми дете.
Виж целия пост
# 1
Всичко щеше да бъде перфектно, ако някой ми дръпне шалтера на нета. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Всичко щеше да бъде прекрасно, ако се разбирахме без думи...
Виж целия пост
# 3
Всичко щеше да бъде прекрасно ако мъжа ми сега беше до мен, а не в Хаити по работа.
Виж целия пост
# 4
Всичко щеше да бъде перфектно, ако някой ми дръпне шалтера на нета. Mr. Green

И при мен така... hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 5
Използването на думата "ако" е много опасно и не води до нищо добро.
"Ако това беше така, а ако онова беше иначе, тогава щеше да стане еди какво си...."
Това е начин на мислене който не води до нищо добро, а само до самосъжаление и депресия. В живота няма "ако". Има само реалното положение на нещата. Нещата които започват с "ако" обикновенно никога не се случват. Като например известния израз "Ако баба ми беше мъжка...." Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Всичко щеше да бъде прекрасно, ако можеше всички деца да са винаги здрави и никога да не страдат.

Лично за мен нямам нещо конкретно да желая в момента. Напред ме бута инерцията напоследък. И да искам да спра, няма да мога. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Всичко щеше да бъде прекрасно, ако можеше всички деца да са винаги здрави и никога да не страдат.

Peace
Виж целия пост
# 8
Винаги съм си мислела , че след едно ако, следва и второ и трето ако, ако...все едно насита няма Mr. Green
Виж целия пост
# 9
... ако Левски беше с гумени галоши.

Няма "ако". Или го правим, или не.
Виж целия пост
# 10
ако, ако, ако, "ако" цапа гащи Laughing
ако половинката си бяха свършили работата вчера, сега нямаше да е на бач, а щяхме да сме на beach!!!
Виж целия пост
# 11
... ако Левски беше с гумени галоши.

и Ботев с каска...
Виж целия пост
# 12
и с "ако" и без......пълно щастие-няма Thinking Laughing
Виж целия пост
# 13
Всичко щеше да бъде прекрасно ако мъжа ми сега беше до мен, а не в Хаити по работа.

Уф, предполагам какво ти е, ураганът Дийн вече е четвърта степен... Няма ли да се евакуират за всеки случай?
Виж целия пост
# 14
Всичко щеше да бъде прекрасно, ако за повече неща сме на едно мнение със съпруга ми.
Но все пак "АКО" е велика дума- цапа гащи и мирише   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия