Анкета-появата на бебчо и термина?

  • 7 209
  • 194

Анкета

Кога се появи на бял свят вашето човече?

Опции:

Здраейте момичета, интересно ми е като статистика какъв процент дечица се раждат на термина ? Защото разбрах от моята лекуваща лекарка , че ако трябва да се предизвика независимо дали (секцио или нормално ) било препоръчително да стане не по-рано от 10-на дни преди термина, защото бебето трябвало да е узряло newsm78(какво има в предвид с това).Аз си мислех до сега , че влезнеш ли в 9-ия месец е без значение дали ще се роди на 1-вия или на 25-тия ден от месеца освен факта че ако е в края ще е просто по-едро бебче? Embarassed
А аз всъщност вече нямам търпение и затова ми е интересно кои процент ще е най-голям? Wink
Виж целия пост
# 1
Преносих 6 дена. Родих със секцио без изгледи за скорошно раждане.
Виж целия пост
# 2
Здравей,

Анкетата ти е доста неточна и няма да можеш да получиш отговори,от които да си нпаравиш някакви изводи.

При термин 20 май аз родих на 1 арил,така че.... Wink

Колкото по-дълго стои бебето,толкова по-добре,вярвай ми всеки ден е от значение......
Виж целия пост
# 3
И двете си деца родих преди термина.Каката - 4 дни по-рано,малкия 23 дни преди термин Peace.Относно това,че бебето може да не е "узряло" - имат предвид готовността на белите дробове за живот извън утробата  bouquet.Белия дроб е органа,който съзрява последен
Виж целия пост
# 4
Раждането ми беше с планово секцио -10 дни преди термина Peace
Виж целия пост
# 5
Родих две седмици след термина.
Виж целия пост
# 6
планово секцио 9 дни преди термина
Виж целия пост
# 7
Планово секцио, с баткото 4 дни преди термин, а с малката  - 10 дни преди термина.
Виж целия пост
# 8
Термин 15.06 родих 29.05!
Виж целия пост
# 9
 4 дни преди термина
Виж целия пост
# 10
аз родих в първия или втория ден от 9тия месец, но бебето само си тръгна, не беше планирано. ние бяхме 3 дни в кувиоз.
бебета, родени под 37г.с. се водят недоносени -с белите дробчета е свързано. не бързай, ще устискаш още малко   Peace
Виж целия пост
# 11
Аз преносвах 2 дни и имах нормално раждане с първото ми дете.Сега с второто живот и здраве ще видим как ще се развият нещата
Виж целия пост
# 12
        Термина ми беше 16.09., а аз родих на 02.09.
Виж целия пост
# 13
Секциото ми беше на 20-я ден преди термина и плацентата беше узряла и детето 3 кила.
Виж целия пост
# 14
Родих с планово секцио 8 дена преди термина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия