Shto za leten virus e tova?

  • 2 027
  • 1
                         
       Zdraveite,d-r Slanceva!  Deteto mi e na 1godinka i tri meseca.Vci4ko zapo4na predi sedmica s temperatura i silna diaria.Ispisaxa ni nurofen,panadol,simetrolin i enterol za rastroistvoto.Nishto ne pomogna.Nito orizova voda,nito 4ai ot shipki,nito drenki,nito enterola.A diariata e mnogo silna i temperatura podarja neprekasnato.Na 4etvartia den zapo4na i da povrashta i vkliu4ixme augumentin.Na sledvashtea den  prodalji da se vloshava(pak temperatura,povrashtane i rastroistvo-voda).Zapo4naxme s injekcii gentamicin.Az se samnavax,4e prodaljava da povrashta ot augomentina,za6toto vinagi kogato mu go dam sled okolo 2. 4asa go povrashta i pediatarkata mi kaza da go sprem.Samo na gliukoza i shipkov 4ai sme.Kazaxa,4e moje i vareni kartofi,popara bez maslo no toi otkazva vsi4ko.Mejdu drugoto beshe sprial da iade sedmica predi da se razbolee i taka ve4e 2 sedmici.Az ujasno se pritesniavam kak jivee  samo na tazi silni antibiotici.Kazvat,4e e virus.Temperaturata e do 38 i 5 stigala.Vie kakvo ste kajite i kakvo me savetvate da napravia?Predvaritelno vi blagodaria ot sarce !  bouquet




                                                                                                 
Виж целия пост
# 1
Здравейте! детето е малко и има опснокт да се обезводни. Най-добре е да постъпите в болница, там да бъде на системи, за да получи достатъчно течности и медикаменти, които ще се правят венозно. Това е важно при деца с повръщане и разтройство- приемът и усвояването на лекарствата през устата е много несигурен и оттам и ефекта е малък от лечението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия