Спешен въпрос за MACMIRROR, GYNASOL, MYCOMAX

  • 3 893
  • 5
Здравейте,

първо искам да се извиня, ако съм написала погрешно някое от лекарствата, но не разчитам добре рецептата. Та  въпросът ми е какви са активните съставки на тези препарати, и дали са съвместими с кърменето. По принцип проверявам всяко лекарство в сайта www.e-lactanciq.org, обаче точно тези ги няма. А се  налага спешно да се излекувам, защото това течение е непоносимо(хем бях се зарекла да не се кисна в басейни, ама на ). Притеснявам се, че ако такива проблеми не се лекуват, могат да станат хронични, а аз се лутам вече 10 дни, защото се страхувам за детето. Естествено гинеколожката каза, че няма проблем, ама за нея никога няма проблеми. Ако някой е ползвал тези лекартсва, или има листовка, моля за инфо !!!

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Макмирора съм го ползвала и по време на бремеността и по време на кърменето , мога да кажа че с него се излекувах и до сега не съм имала проблем
За жалост нямам листовка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
az sam pila MACMIRROR i MYCOMAX...i dvete pi6e 4e ne bi trqbvalo da se piqt ot bremenni i kurma4ki...no da ti kaja 4estno na men ne mi pomognaxa.. vupreki vsi4ko prodaljavam da se borq s gadnata candida..az q imax i po vreme na bremenostta..koqto be prakusnata v tretiq mesec ot spontanen abort...i sega 9 meseca sled aborta vse o6te ne sam se izlekuvala napalno
Виж целия пост
# 3
MYkomax не можеш да го пиеш когато кърмиш!Току що го прочетох в листовката!
Виж целия пост
# 4
moljavi da mi kajete kolko vreme sled abort spira kravotechenieto,koga moje da se pravi seks i kolko vreme sled abort moga da utida na pregled Praynig
Виж целия пост
# 5
Mакмирор е Нифурател,Гиназол и Микомакс са имидазолови производни.Провери за флуконазол/микомакс/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия