Нормално раждане на 40 г.?

  • 5 384
  • 18
Има ли майки, които са родили нормално на около 40 години?
Виж целия пост
# 1
Имам позната,която роди първото си дете на 41 г. - нормално раждане.Наскоро роди второ  bouquet
Виж целия пост
# 2
Майка ми роди на 35г.нормално и бьрзо
Не са 40,но все пак...
Сьс сигурност може,стига вси4ки фактори за едно безпроблемно раждане да са на лице Peace

ПП.Секциото сьЩо е раждане Peace
Виж целия пост
# 3
Не бих раждала нормално на тези години Sad
Виж целия пост
# 4
Не бих рискувала за нормално раждане на тези години!
Виж целия пост
# 5
Майка ми ме е родила на 37 г нормално бързо и безпроблемно .Това става преди 24 години мисля,че от тогава медицината е доста напреднала   bouquet
Виж целия пост
# 6
Не виждам причина възрастта да пречи на нормалното раждане. Биха могли да пречат съпътстващи заболявания, които за напредналата възраст са по-вероятни, но не самата възраст като такава.
Виж целия пост
# 7
имам много близка позната,която роди първото си бебе на 41 ,второто на 43 год.нормално.Първото в болница,а второто се роди в къщи.Просто нещата се случиха извънредно бързо.
Виж целия пост
# 8
имам много близка позната,която роди първото си бебе на 41 ,второто на 43 год.нормално.Първото в болница,а второто се роди в къщи.Просто нещата се случиха извънредно бързо.

Поздрави на силната мацка  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Не мисля , че е проблем ако нямаш странични здравословни проблеми Peace
Виж целия пост
# 10
строго индивидуално е . имам позната която роди бързо и лесно на 43 или 42 години първо раждане , може би лекар най-добре ще прецени състоянието ти . Аз раждах на 30 г уж бързо и безпроблемно докато бебето не заседна в таза ми по време на изгонването , и двете като по чудо  сме добре и живи  и здрави , но сега при второто ми раждане няма да рискувам и ще съм секцио , аз съм дребна и макар на много лекари да им се струва че няма проблем да раждам нормално костите на таза ми се оказва че са  доста тесни за нормално раждане, ама се вижда само в хода на раждането, защото съм с по еластични връзки и при нормален преглед всичко изглежда ок .
Виж целия пост
# 11
Не мисля , че е проблем ако нямаш странични здравословни проблеми Peace

Peace Все пак най-добре лекар да прецени!
Виж целия пост
# 12
Моя приятелка роди първото си дете на 41 години, нормално, в чужбина.

 Имаше кошмарен възстановителен период, но това едва ли е от възрастта  newsm78, всъщност, знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 13
Ако нямаш други здравословни проблеми и всичко с бебчо е наред, няма проблем да родиш на тази възраст нормално. Все пак посъветвай се с лекар, даже най- добре с 2ма  Peace
Виж целия пост
# 14
Забелязвам , като чета отговорите , че тук пишат само от името на познати родилки, наистина ли са малко родилките на тази възраст....
Аз съм на 39 и преди 7 месеца родих нормално ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия