Какви ядки предпочитате да чоплите?

  • 2 560
  • 55
Семки, тикви, слънчогледи, кашу, фъстък, бадем, пражена соя.. Какво друго има?
Люпите ли редовно семки, които са най-популярни сред нашето общество или предпочитате рядко, но качествено да се насладите на 100гр печена ядка бадемова?
Бирен фъстък, царевица, леблебия?
Ами ако не ядете такива семки как се справяте в живота? Не ви ли липсва чопленето и плюенето? А къде си фъргате шлюпките? Въобще отделяте ли шлюпките?

Анкета, който иска да пуска, аз съм еднорък. newsm22

Всъщност, не смятате ли, че вече е по-модно да се пуши, отколкото да се чопли слънчогледа?
Виж целия пост
# 1
Най- вкусни са ми били семките на футболен мач
Там плюя на воля шлюпки, някои от които попадат във врата на
седящият пред мен фен, но той не се сърди.
Виж целия пост
# 2
Обичам всякакви почти, но вече все повече избягвам слънчогледови, тиквени и всякакви други семки, после чувството е ужасно...Бирен фъстък също не долюбвам, предпочитам кашу, шам фъстък или бадеми..може да са по-скъпи, но поне е нещо по-добро и не дразни после гърло/стомах и т.н.
А за пушенето, модерно не знам, ама предпочитам да семкочопля пред това да пуша  Laughing
Виж целия пост
# 3
ядки Thinking....най-вече семки и то само в нас, навън - не!
от вчера ми се е доял суров белен бадем, накиснат в солена вода.... много ми се е приял...
не мисля, че пушенето е по-модерно...
Виж целия пост
# 4
Слънчогледови и тиквени семки, бадеми, кашу. Sunglasses
Чопленто и пушенето са еднакво разпространени според мен.
Виж целия пост
# 5
Семки, бадеми, кашу, лешници.Фъстъци не обичам.
Виж целия пост
# 6
Обичам много да чопля слънчогледови семки, особено когато гледам филм, но иначе любими ядки са ми бадемите, лешниците и индийското кашу.
Имаме едни съседи, които живеят 2 етажа над нас, много често вечер хвърчат люспи от семки Rolling Eyes Явно събират люспите на един лист и след това изсипват съдържанието през терасата. Гадини #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Стафиди. И пуканки, Ама не е много по темата. Така де, фъстъци не обичам, лешници и бадеми обичам, но нямам много възможност да си купувам, шам фъстък обичам, семки разни... Мога да мина и без. Но стафиди най обичам и ненавиждам когато някой смеси в купичка фъстъци, семки, други солени неща и стафиди. Отвратително е, така им развалят вкуса с тая сол...
Виж целия пост
# 8
Аз пък напротив, в редките случаи, когато ям стафиди обичам едновременно да ям и фъстъци примерно с много сол, просто много обичам сладко и солено едновременно. Но пък стафиди не мога да ям, имам някаква алергия или нещо такова към нещо в сушените плодове, което ме задушава ако изям малко повече....
Виж целия пост
# 9
Кашу и бадем са ми любими.Една кутия за два дни унищожавам.Обичам и пражена соя. Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Само китайски кестен чопля аз  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Бадеми и кашу обичам. Семки също, но се въздържам.
Виж целия пост
# 12
Никакви ядки не обичам Naughty
Виж целия пост
# 13
Пържена царевица много обичам и бадеми, и орехи /сурови и печени/, и лешници/печени и сурови/, и слънчоглед-печен и белен-не обичам да плюя и да се плюнча...  Embarassed Много "и"-та станали, бре!
Виж целия пост
# 14
Кашу и лешници са моите любими ядки. И семки чопля, но откакто пуша рядко се сещам за тях. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия