Против акне/пъпки по лицето?

  • 334 336
  • 749
Кажете ефективен продукт за акне по лицето и ползвали си сте на Vichy и Aven сериите има ли ефект?
Виж целия пост
# 1
На Aven незнам,ама на Vichy Normaderm-a е пълен боклук,най-много да ти излезнат повече  smile3503
Виж целия пост
# 2
Не мисля така. Когато преди години бях получила някакъв ужасен акнеичен пристъп от стрес и напрежение, точно серията Нормадерм оправи нещата. Иначе знам един доста ефективен продукт, от него кожата изсъхва и се бели. Той е на базата на цинк, казва се Зинерит и го продават по аптеките. Много помага. Но в борбата с акнето козметиката не е единственото оръжие. Акнето може да е кожна проява, но причините за него са отвътре. Когато се открият те и се започне борба с тях, тогава става много по-лесно за козметиката да върши своята работа. Дерматолозите са за това - изписват безброй мазила и процедури, но истината е, че доста често причините са хормонални и консултация със специалист гинеколог и ендокринолог се оказва много по-ефективна от всичките там мазила, лосиони, пилинги и какво ли още не. Те просто лекуват следствието, а не причината.
Виж целия пост
# 3
На Aven незнам,ама на Vichy Normaderm-a е пълен боклук,най-много да ти излезнат повече  smile3503
Значи  да не рискувам с него?
Виж целия пост
# 4
Не мисля така. Когато преди години бях получила някакъв ужасен акнеичен пристъп от стрес и напрежение, точно серията Нормадерм оправи нещата. Иначе знам един доста ефективен продукт, от него кожата изсъхва и се бели. Той е на базата на цинк, казва се Зинерит и го продават по аптеките. Много помага. Но в борбата с акнето козметиката не е единственото оръжие. Акнето може да е кожна проява, но причините за него са отвътре. Когато се открият те и се започне борба с тях, тогава става много по-лесно за козметиката да върши своята работа.
Зинерита на самата пъпка ли си слага?
Виж целия пост
# 5
Не точно, то е като лосион, с който се намазва цялото лице, за предпочитане нощем. Иначе дерматолозите освен него изписват и едно друго кремче - Скинорен, ама с него внимавай, че може да ти направи рани, доста е агресивно. А за медицинска козметика, ако не искаш да рискуваш с Виши - Нормадерм, можеш да опиташ сериите за младежка кожа на Avene, Eucerin или La Roche Posay. Effaclar се казва серията за проблемна кожа на La Roche. Всяка марка медицинска козметика има разработена комплексна гама от продукти за проблемна младежка кожа и определено те са за предпочитане пред масовите марки козметика, като Garnier, L'oreal, Avon и т. н.
Виж целия пост
# 6
На Aven незнам,ама на Vichy Normaderm-a е пълен боклук,най-много да ти излезнат повече  smile3503


Не съм съгласна.Аз успях да се оправя само с измиващия гел на Vichy Normaderm.А на мен серията ми повлия много добре.Имам и крема,но него го слагам само ако се появи някоя пъпка,за да може да събере гнойта по- бързо.
Виж целия пост
# 7
Аз от скоро ползвам сапуна на Avene и съм много доволна ,много хубава става кожата,сега си взех и едно кремче Клеаненс К пак на Avene(мисля че така се казваше)от малкото ми ползвания за сега съм доволна ,а и съм чувала много добри отзиви за въпросния крем
Виж целия пост
# 8
На Aven незнам,ама на Vichy Normaderm-a е пълен боклук,най-много да ти излезнат повече  smile3503


Не съм съгласна.Аз успях да се оправя само с измиващия гел на Vichy Normaderm.А на мен серията ми повлия много добре.Имам и крема,но него го слагам само ако се появи някоя пъпка,за да може да събере гнойта по- бързо.
ОК.Да не забряваме обаче,че всичко зависи от типа кожа,така че всеки може да каже от своя гледна точка без да знае как ще повлияе на други.За тази цел най-добре първо да се ползват мостри,ако има и тогава да се купуват,тъй като този вид козметика хич не е евтинка   bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз от скоро ползвам сапуна на Avene и съм много доволна ,много хубава става кожата,сега си взех и едно кремче Клеаненс К пак на Avene(мисля че така се казваше)от малкото ми ползвания за сега съм доволна ,а и съм чувала много добри отзиви за въпросния крем
Той как точно се казва?
Виж целия пост
# 10
дерматолог ми изписа на Ларош Посе кремът Питивал. скъпичък е, но си струва!
Виж целия пост
# 11
аз какво ли не ползвах, накрая отидох на козметик и жената ми каза да си ползвам измиващо и тоник за чувствителна кожа, аз имах на Clean and Clear и за крем единствено Здраве или Бочко, та че това е само превенция, първо трябва да се почисти на козметик според мен Peace
Виж целия пост
# 12
на Avenue Deacneal (не съм сигурна за името) е много добър за акне , дори и само за профилактика . Една съученичка се бори 3 години с акнето и с това за месец го разкара . Сега като й излезе някой я маже и за 24 я няма Simple Smile
Виж целия пост
# 13
дерматолог ми изписа на Ларош Посе кремът Питивал. скъпичък е, но си струва!
Колко струма?
Виж целия пост
# 14
на Avenue Deacneal (не съм сигурна за името) е много добър за акне , дори и само за профилактика . Една съученичка се бори 3 години с акнето и с това за месец го разкара . Сега като й излезе някой я маже и за 24 я няма Simple Smile

Diacneal наистина е доста ефективно, особено съчетано с измиващото на Авен за проблемна кожа. Лекарката ми беше казала да го ползвам само вечер, а сутрин се нанася дневен крем- най-добре на същата марка  Peace
Нормадерм и на мен не ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия