Свински пържоли с бира?Спешно!

  • 2 052
  • 5
Момичета...помагайте.Довечера ще идват гости...помня ,че им беше любимото...пържоли с бира...има много рецепти,че съм объркана.За 1,200кг св.пържоли колко бира, и как ,и с какви подправки....Давайте бързо съвети...че да не се изложа....  Praynig
Виж целия пост
# 1
Подправките са на вкус - аз примерно имам смес от: Черен пипер, кимион, чубрица, червен лют, малко кориандър, майорана, мащерка и риган. Това смесено и ползвам по 1 лъж., но е достатъчно да сложиш черен пипер и кимион.  Няколко лъжици соев сос + лъжица горчица по  желание.
Ако месото има мазнини - не слагаш олио, ако са сухи пържолите - 3-4 лъжици са достатъчни.
Бира - на 1,200 кг пържоли може да сложиш половин бира но и малко вода.  Може да ги "затвориш" с фолио или капак да се задушат първо, след това да махнеш за да се запекат.
И накрая сервираш с бира  Grinning
Виж целия пост
# 2
 Peace Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 3
Досега съм правила така само пържолки в прясно мляко , задължително ще пробвам с бира !
Виж целия пост
# 4
Аз само ги посолявам със сол и черен пипер, сипвам на половината тава бира и малко вода и пека. Стават невероятно сочни и вкусни  chef
Виж целия пост
# 5
и аз ги правя с доста подправки-на вкус,но задължително слагам и лук и топено сирене-стават божествени
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия