Колко мислите,че трбва да е...

  • 3 621
  • 61
разликата в годините между мъжа и жената?Аз лично винаги съм си мислила,че до 10 години е добре,оттам нагоре ми идват малко в повечко да ги приема.Реших да пусна темата,защото вчера попадам на една статия в която ставаше въпрос за деца и майката се оказва,че е на 27,а бащата забележете на 64. И викам си то всичко хубаво бе братче,любов,любов,ама то това не го разбирам.Та той може да и бъде баща,а също така имат и дете на 7-8 месеца.Каква е вашата разлика с мъжете ви и само аз ли имам такива остарели виждания? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Въпреки твърденията, че за любовта няма възраст, аз тези огромни разлики не мога да ги приема. Това са съвсем, съвсем различни поколения. Говоря от собствена гледна точка- едва ли бих имала връзка с мъж, по- възрастен от мен с повече от 7-8 години  Naughty За по- млад още по- малко- не повече от година- две.
Виж целия пост
# 2
Темата за разликите я има малко по-надолу, или най-много 1-2 страници назад.
Иначе не си само ти, и аз съм с тия остарели възгледи. Някъде 4-5-6 години разлика ми се видят добре. Мойта с мъжа ми от 1 месец и 17 дни също не я одобрявам hahaha
Виж целия пост
# 3
Темата за разликите я има малко по-надолу, или най-много 1-2 страници назад.
Иначе не си само ти, и аз съм с тия остарели възгледи. Някъде 4-5-6 години разлика ми се видят добре. Мойта с мъжа ми от 1 месец и 17 дни също не я одобрявам hahaha
Sorry,че съм я пуснала без да проверя  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Въпреки твърденията, че за любовта няма възраст, аз тези огромни разлики не мога да ги приема. Това са съвсем, съвсем различни поколения. Говоря от собствена гледна точка- едва ли бих имала връзка с мъж, по- възрастен от мен с повече от 7-8 години  Naughty За по- млад още по- малко- не повече от година- две.
       Моят мъж е по-малък от мен с 4 год. и живеем чудесно просто трябва да се намери човека...имала съм и по-възрастни ,но чак толкова не е нормално Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
разликата в годините между мъжа и жената?Аз лично винаги съм си мислила,че до 10 години е добре,оттам нагоре ми идват малко в повечко да ги приема.Реших да пусна темата,защото вчера попадам на една статия в която ставаше въпрос за деца и майката се оказва,че е на 27,а бащата забележете на 64. И викам си то всичко хубаво бе братче,любов,любов,ама то това не го разбирам.Та той може да и бъде баща,а също така имат и дете на 7-8 месеца.Каква е вашата разлика с мъжете ви и само аз ли имам такива остарели виждания? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ей как мразя подобни изказвания.... ooooh!
Кой колко години има....тяхна си работа!Важното е да са щастливи!
Имам позната...тя е на 25 той на 52...и какво от това?
И бебе си имат на 7 месеца!
Оби4ат се!Ами...нека да са заедно!
Но такива като теб които си позволяват да лепват квалификация на не4ия връзка само защото мъжът можел да и бъде баща....смятайки,4е връзката им е не мислима и обре4ена,дали наистина разбират собственият си коментар?
С първият си съпруг имах малка разлика...и какво от това,да не би  да се оби4ахме пове4е?
Сега имаме 20 год разлика!
Аз съм на 30 той на 50!Имаме си две деца!
И съм сигурна 4е бракът ми е обект на коментари от страна на хора като теб!
Подобни коментари са липса на възпитание!
Присъщи на махленските клюкарки пред блока загубили интерес към собствения си живот и решили да се поровят в 4уждите!Надявайки се да се по4увстват малко по-щастливи....но уви!Не са напипали правилната формула!
Повръща ми се от такива като теб!

Виж целия пост
# 6
DJane,добре де,ама като мразиш защо отговаряш.Като не ти харесва темата не пиши и готово.Написа един куп глупости и то за какво...за НИЩО,за да стигнеш до извода,че съм махленска клюкарка...но,уви грешиш  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
DJane,добре де,ама като мразиш защо отговаряш.Като не ти харесва темата не пиши и готово.Написа един куп глупости и то за какво...за НИЩО,за да стигнеш до извода,че съм махленска клюкарка...но,уви грешиш  Joy Joy Joy
Пиша защото така съм решила!
Това ти изказване потвърди съмненията ми,4е само 4овек без възпитание и отношение към другите може да бълва глупост след глупост,смятайки това за достойнство!
Емотеконите с който се хилиш в целият си постинг също показват какво развитие е достигнал мозъкът ти!
Дано еволюираш с годините!
Виж целия пост
# 8
DJane,добре де,ама като мразиш защо отговаряш.Като не ти харесва темата не пиши и готово.Написа един куп глупости и то за какво...за НИЩО,за да стигнеш до извода,че съм махленска клюкарка...но,уви грешиш  Joy Joy Joy
Пиша защото така съм решила!
Това ти изказване потвърди съмненията ми,4е само 4овек без възпитание и отношение към другите може да бълва глупост след глупост,смятайки това за достойнство!
Емотеконите с който се хилиш в целият си постинг също показват какво развитие е достигнал мозъкът ти!
Дано еволюираш с годините!
Дано... Mr. Green
Виж целия пост
# 9
За мен най-добрата разлика е малката! Ние имаме 1 година разлика  Grinning
Незнам как бих се чувствала, ако мъжът ми е по-голям с 5, 8, 15 години  newsm78 Мисля си, че ще чувствам като малко момиченце, а той като някакъв закрилник, незнам  newsm78

Много ми е добре с малка разлика, на един акъл сме и затова може би  Grinning

Виж целия пост
# 10
Мои близки мъже са ми казвали, че в най-добрия случай разликата между мъжа и жената трябва да бъде не по-малко от 10-15 години. Просто защото на мъжете им е нужно повече време, за да узреят и да станат достатъчно отговорни. Всички знаем, че при тях това се случва по-бавно, отколкото при жените. Мисля, че има вярно в това, като си гледам връстниците.
Виж целия пост
# 11
Аз съм с почти 7 години по-голяма. Идеално се чувстваме и двамата. Във всяка връзка е индивидуално, няма как да се правят анализи.
Виж целия пост
# 12
Незнам как бих се чувствала, ако мъжът ми е по-голям с 5, 8, 15 години  newsm78 Мисля си, че ще чувствам като малко момиченце, а той като някакъв закрилник, незнам  newsm78
Бинго! Peace
То4но и на място казано!
Някой жени(както и аз вклю4ително) оби4ат да се 4увстват като малки моми4енца а съпругът им да е техният закрилник!
До този извод съм достигнала и аз с времето!Тъй като ми е липсвала бащината любов....онова 4увство с което да те обгрижват....мисля,4е за това ми е добре с мъж който да е по зрял от мен!Който да се грижи за мен 24 4аса в денонощието,който да ме глези,да ме гушка постояно,да ме залива с любовта си ежеминутно...който да ме кара да се 4увствам желана!Който може да ми прости всяка моя проява на моментно настроение,който да ме гледа с разбиране когато самата аз не знам защо ми е мъ4но,мъж на 4ието рамо мога да попла4а когато загубата на близък ме погубва и също когато пла4а просто ей така...защото ми се пла4е!
С който да се смея!Мъж с който се 4увствам малкото моми4енце!
     Доказано е,4е моми4ета които не са полу4авали бащина любов....не съзнателно търсят по възрастен от тях мъж,който по някакъв на4ин да им даде онова което не са полу4или като малки!
   Разликата в годините е без зна4ение,щом двамата са щастливи заедно!
Както имам позната която е с близо десет години по голяма от съпругът си....Ами,оби4ат се!Нека е така винаги!Кой може да ги съди!
Все едно да кажа,4е жена която е решила да има дете след 35-38 год. не е нормална....
Ей това ни мислене...да поставяме в рамка вси4ко,да му слагаме граница и да отсъждаме кое е нормално и кое не е ни прави примитивни!
Коментари като....,,Аааауууу ама той на 60 год. а отишъл на дискотека...лелееее...ама виж я тая с какви обувки е а 4антата и к'ва е......Еейййй...тази не е ли стара да има бебе........''ме карат да съжалявам за хората които са си позволили да критикуват другите преди добре да са погледнали себе си!
        
Виж целия пост
# 13
Уфффф, философко Laughing
Значи моя не го е гушкала мама достатъчно, така ли  Laughing
П.п Радвам се, че си пак тук  bouquet
Виж целия пост
# 14
Мои близки мъже са ми казвали, че в най-добрия случай разликата между мъжа и жената трябва да бъде не по-малко от 10-15 години. Просто защото на мъжете им е нужно повече време, за да узреят и да станат достатъчно отговорни. Всички знаем, че при тях това се случва по-бавно, отколкото при жените. Мисля, че има вярно в това, като си гледам връстниците.

По принцип и аз наблюдавам свои връстници, които са още деца, а да не говорим за 30-35 годишни "мъже", които само на ракийка са мъже, иначе - в главата им няма никой ooooh!. Но пък и всичко е доста индивидулно, да не слагаме всичко под общ знаменател  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия