дайте идея за бюро за първолаче

  • 1 759
  • 5
Уважаеми майки, не си скъпете информацията. Снимки, снимки, снимки, моля! Откъде и за колко? Мястото ми е малко - не мога да побера бюро, по-дълго от 1.20 м.
Виж целия пост
# 1
Искаш снимки HugЕто за моето първолаче какво измайсторихме-по мой проект, съобразено с малкото площ в детската стая.Получи се добра комбинация Wink /така  изглеждаше без плота/
Виж целия пост
# 2
Снимки сега не мога да ти покажа, тъй като съм на работа. Ние също имахме проблема с малкото пространство за бюро та проблема беше решен като измерихме колко е мястото което имаме, мъжкото отиде в Практики разгледал моделите бюра харесал един преценил какви плоскости ще му трябват за съответния модел и хоп на щанда където режат плоскости по размер казал размерите които иска, донесе плоскостите в къщи и ги сглоби бюрото стана много хубаво, а е и размерите които но устройваха. А и още нещо излезе ни около 45 лева. Та идеята ми е ако мъжа ти е сръчен мисля че този вариант може да те устрой   bouquet
Виж целия пост
# 3
Мъжът ми не става за такива работи. Той, крушката ако трябва да смени, се настройва със седмици. Нещо готово ми трябва. Обиколих Комо, Айко и Нова Деница, но или не ми харесват моделите, или - цветовете. Затова си мисля, че ако видя нещо готово някъде /из вашите детски стаи/ и ми хареса, бих могла направо да отида в същата фирма и да си поръчам.
Виж целия пост
# 4
Според мен бюрото на ученика трябва да има чекмеджета и шкафчета.
Нещо такова.... Thinking


 
Виж целия пост
# 5
другата седмица ще купувам бюро и ще пусна снимки като го сглобим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия