Какво си мислите като видите....

  • 6 319
  • 247
прекрасна, натокана, облечена по последна мода, 20 г. девойка да слиза от огромен, черен джип, последен модел на БМВ или Мерцедес струващ майка си и баща си. А девойката една малка, слаба, нежна, едвам се вижда в огромния джип. Най-често е с друга такава девойка на предната седалка. Какво е първото което ви минава през ум като видите такава гледка. Аз се сещам за един много поучителен виц  Grinning
 - Природозащитничка се гневи на млада девойка която носи палто от норки:
 - "Как не ви е срам. Знаете ли колко животни са изтребени за да можете вие сега да носите това палто."
А девойката невъзмутимо й отговоря
 -" А вие драга знаете ли аз с колко животни трябваше да преспя за да мога да нося това палто, а"
Виж целия пост
# 1
Че е била примерна, взела си е всички изпити с 6 и баща и и е дал да направи едно кръгче за награда.
Виж целия пост
# 2
А татко й с колко ли животни е спал, за да си купи въпросния джип?  Thinking
Виж целия пост
# 3
Че е оправно момичето Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Че мога да взема няколко урока по френски. Може даже и про боно да ме обучи  Whistling
Виж целия пост
# 5
По Тошово време вицът беше:

- Какво прави жената, за да има лисица?
- Каквото лисицата, за да си има лисичета.

Като видя крехко агнешко да вози съагнешкото си,
си мисля, че ако джипът е финансиран със собствени
средства, то агнешкото е прекарвало доста уикенди
набучено гъзнем и без кондом върху някой ивъл дик,
докато сладникаво миришеща коч-къмпани е дървела
паци зад камерата, докато се докара дубълът така, че
да може парчето да бъде продаваемо в Германия, примерно.
Мисля в клишета все пак.
Виж целия пост
# 6
Как си оправя сметките след сеанса.
Такива гърли летят всяка вечер към Златните и не само в джипове. Работа ги чака.
Онези с татковците не виреят в нашенско - татковците им ги пращав в чужбинско, че да не гледат бащицата "в действие".
Виж целия пост
# 7
Такива не ги забелязвам изобщо.
Виж целия пост
# 8
..Че е 'лабава. Mr. Green
Виж целия пост
# 9


Като видя крехко агнешко да вози съагнешкото си,
си мисля, че ако джипът е финансиран със собствени
средства, то агнешкото е прекарвало доста уикенди
набучено гъзнем и без кондом върху някой ивъл дик,
докато сладникаво миришеща коч-къмпани е дървела
паци зад камерата, докато се докара дубълът така, че
да може парчето да бъде продаваемо в Германия, примерно.
Мисля в клишета все пак.
Те сега влезНауме у вестниците, да ти кажа аз. Mr. Green , и тоя път не знам дали ще е Нарцис Зюмбюлев или Роза Теменужкова.
По темата-не само, че съм виждала, но и познавам такива крехки агнешки. Едното е невероятно красиво, но със страшно изкривена душа момиче. Набор-1989. Според нея нямала перспектива с едно момче, защото вземал "само 5000 заплата". Mr. Green
П.С. Но иначе ме учи на разни хватки на стари години и ми дава добър акъл за козметика. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Те сега влезНауме у вестниците, да ти кажа аз. Mr. Green , и тоя път не знам дали ще е Нарцис Зюмбюлев или Роза Теменужкова.
Що, мари, Жози?! Нищо лошо не сме казали.
Девойката със сигурност знае чужди езици.
Нещо от рода на "Я, я, я, вундаба, вайта, шнела..."
Виж целия пост
# 11

 Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Лиска, замислих се за агнешкото, дето го познавам аз. Не е професионалистка, но определено я усещам, че е готова да се зароби за някой на 2 пъти и отгоре по нейните години заради всичките тези екстри. За първи път имам допир с такова "чудо", тя ми обърна ценностната система наопаки. Иначе не е лошо, много е състрадателна и внимателна. Излиза, че съм пълен балък, задето съм родила такъйзи разкошен син на мъжа си, без да го използвам за дивиденти. Дали е късно да се поправя, как смятате? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Дали е късно да се поправя, как смятате? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Безвъзвратно късно е.
Виж целия пост
# 14
Хейтърки и завистнички сте вие, пак си показахте рогата Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия