Сексът - Мission Impossible вече?

  • 1 649
  • 26
 Shocked Shocked
Не знам на какво се дължи, но откакто родих (секцио се наложи), не мога да правя секс и това е, каквото и да правя. Проверявах се на гинеколог, няколко пъти, казват ми, че нямало причини да не мога да правя секс, трябвало да се отпусна. Но това не е вярно, не е до отпускане въобще, просто имам невероятно неприятно усещане и това е. Тук казват някои, че било от кърменето...Опитахме и с лубрикантни гелове..., ама не става.
Хомеопатичката ми даде Арника, вече мина около месец, но няма подобрение...Какво да правя не знам!?
Виж целия пост
# 1
  Аз бях по същия начин, но неприятното усещане изчезна постепенно. Е все още нямам особено голямо желание, но това вече е отделен въпрос. Мисля че начина на раждане в случая няма значение, а кърменето определено влияе основно до овлажняването.
  И аз пусках подобна тема и доколкото разбрах при всеки е индивидуално, но доста от мамите споделиха че по-късничко към годинката някъде са започнали отново да се чувстват добре и да имат желание за секс.
Виж целия пост
# 2
не мисли непрестанно за това и всичко ще си дойде на място,неприятно е че не можете да правите секс,но с повече търпение и това ще стане
Виж целия пост
# 3
Раждах нормално. Около месец и половина след раждането  luvbed е..... припомних си как беше първият път, даже и кръв пуснах... , ааа ..ужас. Реших, че това е просто, защото не сме правили секс от началото на бремеността, пък имам и шевове /макар, че спокойно си седях на д-то седмица след това, а след месец се чуствах така, все едно никога не съм раждала/, но втория път беше пак така, третия също.... скоро няма да има четвърти, желание също нямам.
Гадост, неприятно усещане.... дано да е временно.
Виж целия пост
# 4
Постепенно изчезна този проблем и при мене. Търпение!
Виж целия пост
# 5
Shocked Shocked
Не знам на какво се дължи, но откакто родих (секцио се наложи), не мога да правя секс и това е, каквото и да правя. Проверявах се на гинеколог, няколко пъти, казват ми, че нямало причини да не мога да правя секс, трябвало да се отпусна. Но това не е вярно, не е до отпускане въобще, просто имам невероятно неприятно усещане и това е. Тук казват някои, че било от кърменето...Опитахме и с лубрикантни гелове..., ама не става.
Хомеопатичката ми даде Арника, вече мина около месец, но няма подобрение...Какво да правя не знам!?
Чувствам се по абсолютно същия начин!И аз не зная какво да правя Cry
Виж целия пост
# 6
 когато родих каката мина доста по малко време докато си възвърна желанието - може би около половин година и всичко си беше нормално
а сега направо ме е срам - отбягвам всякакви разговори даже по темата да не го дразня  Crazy, залъгвам го помалко колкото да не вземе да кръшка  Mr. Green - ама аз немога да се отпусна и да се насладя  Rolling Eyes, като че ли започва да се променят вече нещата защото все се опитвам да мисля позитивно в тази насока - ама срам несрам да призная чак немога да стигна до оргазъм досега откакто съм родила - и това защото просто нямам желание
то и време няма много и желанието като липсва и почивката като ти е окастрена до минимум
Виж целия пост
# 7
Момичета, не знам дали повечето обръщате внимание преди колко време съм родила. Вече сме в 9ти месец, колко време ще е така!?  #Crazy
Аз не само изпитвам неприятно усещане и не мога и да мисля за оргазъм, а направо ме боли !!! Имам чувството, че са ми одрани влагалищните стени!
Виж целия пост
# 8
     Моите мадами са на годинка вече. Неприятното усещане изчезна вече почти напълно, виж за желанието има какво да се желае Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Наистина много време е минало! Мен ме боля първите 2-3 месеца, после постепенно утихна до неприятно чувство и така още 3-4 месеца. Но пък аз родих нормално, имах си шевове и всички екстри, така че при мен е обяснимо.
А как си с желанието? Мен например си ме наболява и сега, 9 месеца след раждането, ако нямам желание, а го правя повече заради мъжа си. И когато не мога да се отпусна също, например когато хлапето спи неспокойно.
Виж целия пост
# 10
Желанието си го има. писах по-горе за това  Embarassed
Виж целия пост
# 11
При мене мина със секс /наболяваше ме,неприятно беше,но към 4-5 месец мина, и аз съм секцио/.
Виж целия пост
# 12
И на мен ми е болна тема това  Sad
А вижте преди колко време съм родила... Секцио съм раждала, но не мисля, че това е проблемът...
Винаги използваме лубриканти, иначе е невъзможно  Confused Embarassed
Надявам се един ден като приключим с кърменето да се нормализират нещата  Praynig

Ето още една тема по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211369.0
Виж целия пост
# 13
И при нас сексът още е мираж  Crazy
Е, не чак съвсем, но ми трябваше 1 година.. до тогава беше хич  Embarassed Напоследък уж се пооправиха нещата, ама никак не ми е до такива неща  Rolling Eyes Особено вечер дребния като заспива към 23-24.. и като съм го приспивла 1/2-1 час обикаляйки с танцова стъпка из къщата с него на ръце и цици.. Нали няма как да ми е до секс после  Tired
То туй малко като извинение прозвуча, ама хич не ме влече напоследък.. А преди какво зверо бях  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
ммдаа...същата работа..някъде четох, че за нежеланието е виновен окситоцина...а ние кърмачките си го отделяме при кърменето...при правенето на секс и получаването на оргазъм също се отделя този хормон...та аз с това си обяснявам нежеланието...един вид сме задоволени и  презадоволени като кърмим на поискване  и нямаме нужда от оргазми...хаха малко смешно излезе...но немога да намеря списанието и да цитирам точно...Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия