Руси кичури - помощ!!!

  • 4 649
  • 35
Здравейте на всички!
Моля ви за малко помощ!

Ходих да ми направят кичури (за втори път в живота си)
а резултата е, че блондора се разтече и сега имам петна по цялата глава. На места петната образуват цели черти Sad((  Кошмарно е!
Дори не мога да си вържа косата, защото се виждат петната/чертите отдолу Sad
имате ли идея дали и как може да се оправи това?
Моля ви, дайте ми координати на някоя свястна фризьорка!

Благодаря предварително на всички!
Виж целия пост
# 1
трябва да ти тонират косата. не знам какво точно значи, но моята фризьорка ми го беше споменала в случай, че не се харесам с кичури. питай в някой салон Peace
Виж целия пост
# 2
Ами сложи някакъв тъмен цвят като основа (примерно кестеняво) и пак повтори кичурите,а иначе има тониращи шампоани,които можеш да използваш в твоя случай  Hug
Виж целия пост
# 3
Как да я тонират? Да я боядисат изцяло тъмна?
Ама аз искам да имам руси кичури макар, че в момента съм почти изцяло руса,, а там където са тъмни кичурите са всъщност на петна ...
въпроса е какво да искам като ида на фризьор .. те май нямат идеи как да оправят това ...
а не мога да я боядисам и после пак да я обезцветявам - ще ми опада косата, ако се третира с блондор на същото място ..
Виж целия пост
# 4
УРИЕЛ, моля те ми кажи къде да намеря твоята фризьорка .. просто не смея да отида вече никъде Sad
Виж целия пост
# 5
Засега се сещам за един вариант изпълним и вкъщи, и във фризьорския салон. Увиват се кичурите, които искаш да останат руси с фолио, останалата коса, която е на петна, се боядисва кестенява. Успех.
Виж целия пост
# 6
Засега се сещам за един вариант изпълним и вкъщи, и във фризьорския салон. Увиват се кичурите, които искаш да останат руси с фолио, останалата коса, която е на петна, се боядисва кестенява. Успех.

Това имах и аз на идея,ама май не се изразих както трябва  Embarassed
Виж целия пост
# 7
не бързай да правиш нищо.С времето ще се възтанови долу горе косата.Тези петна няма да си личат толкова много.
Виж целия пост
# 8
не бързай да правиш нищо.С времето ще се възтанови долу горе косата.Тези петна няма да си личат толкова много.
Не мисля, че поразиите ще станат по-малки. Нито русото ще стане по-малко русо, нито петната ще изчезнат сами.
Виж целия пост
# 9
Определено няма как да се махнат петната. Напротив- сега са на 2 седмици (и петната и кичурите) и слязоха по-надолу и се виждат повече.
Току-що се връщам от 2 фризьорски салона. В единия ми предложиха да матират косата - това определено няма смисъл, защото освен да стане сива, друго не виждам ..
В другия фризьорката каза, че може единствено да боядиса на места в кафяво.
Чудя се обаче дали, ако се боядиса в кафяво и след 2 месеца като пак трябва да се правят кичури, дали пак няма да стане на някакви петна - т.е. дали ще успее да се изруси там, където сега ще ми сложат боя?
Имате ли идеи?
Виж целия пост
# 10
Пак да кажа - косата ми е изрусена, а не боядисана ...
Направо не мога да си намеря място .. мислех, че с времето ще свикна или
че нещата само аз ги виждам зле, но втората фризьорка при която бях преди малко реагира толкова бурно .. Simple Smile
ужас Simple Smile
даже каза, че според нея нарочно са ме окепазили така ..
Виж целия пост
# 11
Не разбрах в кой град искаш да ти препоръчаме фризьор?

Аз от години съм на кичури и като станат много на гъсто карам фризьорката ми да потъмнява част от тях, та предполагам, че и при теб може да се получи нещо подобно.

Ако си от София мога да ти дам координати на жената, която ми прави кичурите.
Виж целия пост
# 12
От София съм.
Аз вече си записах час при тази фризьорка, която каза, че може да слойи кафяво.
Но моля те ми дай за всеки случай координатите и на твоята фризьорка ...
Това, което казжаш ме успокоява - че може да се прави тъмно и после пак да се изруси ...
Виж целия пост
# 13
Не, тя от моите светли кичури прави тъмни, когато станат много и започват да се сливат.
Виж целия пост
# 14
Да, разбрах те.
Мисля, че точно това би помогнало поне малко при мен ...
Защото при мен петната са и върху кичури, които трябва да са тъмни, хем върху тъмната част на такива, които са прораснали (предния път са били руси, но сега не са изрусявани) ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия